Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PREZENTACJA ZDJĘĆ NA PONIEDZIAŁEK
Witam,mam do zrobienia prezentację w której są drzewa,krzewy i takie tam,mam zdjęcia,jednak moja wiedza na temat tego programu jest tak bezowocna jak nauka fizyki kwantowej kota,do rzeczy,potrzebuję kompletnych porad w jaki sposób w SONY VEGAS zrobić dobrą prezentację zdjęć,wiecie przejścia i takie tam,muzykę mam już gotową,potrzebuję wideo.
Z góry dziękuję za pomoc,wszystko ma być gotowe na poniedziałek,a ja nawet nie wiem od czego zacząć :(.
Odpowiedz
Wybacz, ale tu nie szkółka niedzielna...
Nie lepiej w PowerPoint? A później wyexportować jako video?
Odpowiedz
No tak,zapomniałem dopisać że to musi być w SV,co do szkółki niedzielnej to come on,każdy jakoś zaczynał od początku nie?
Odpowiedz
fragment regulaminu:
(02-02-2009, 1:03)tomislater napisał(a):  Regulamin został lekko zaostrzony, jeżeli ktoś będzie wykazywał elementarny brak wiedzy z zakresu wideo czy samego Vegasa to BAN z miejsca. Mamy dość ludzi, którzy nie poświęcili nawet kilkunastu minut nad rozwiązaniem problemu lub przeczytaniu manuala/czegokolwiek.

Ja zaczynałem na Vegasie 4 albo 5 z słownikiem ang-pl w ręce - i otwartym helpem. Powodzenia. Trzymam kciuki.
Odpowiedz
jasne,najlepiej zbanować,byłem pewien że dział NEWBIE nie będzie działem ,,jestem mistrzem SV'',fajne macie to forum,proszę banuj.
Odpowiedz
A czy zbanowałem? Nie. Napisałem tylko, jakie panują zasady - określone (i zaakceptowane przez Ciebie) w regulaminie. Jeśli masz z tym problem, to napisz do admina.

Dałem Ci radę, że jeśli jesteś kompletnie zielony, to lepiej abyś to zrobił w PowerPoincie. To nie był żart. Sam jak robię prezentacje, to często bazuję na PP, a następnie exportuję do Vegasa - i dodatkowo obrabiam.

Chcesz się nauczyć programu, czy tylko odpierdzielić sztukę? Bo jeśli to drugie - to zrób w PP -> a w vegasie podłożysz muzykę (i nadasz właściwy time'ing).
Jeśli chcesz się nauczyć Vegasa, to włącz program, odnajdź ikonkę "Interactive Tutorials" i przeleć wszystkie lekcje (zwłaszcza te początkowe). Tam masz krok po kroku, co i jak.
Odpowiedz
Ok,przepraszam za swoją bezczelność,jestem lekko zdenerwowany,nie powinno się to przekładać na innych,i chcę się nauczyć,mam coś takiego że wszystko musi być na już,dziękuję za pomoc i jeszcze raz przepraszam,co do Power Point to ,,pracuję'' w nim ponad rok,jednak chciałem spróbować czegoś nowego,jednak dziękuję za pomoc i sprowadzenie mnie,Jeszcze raz dziękuję ;)
Odpowiedz
W sumie trochę dziwi mnie słowo, że "to musi być zrobione w Vegasie". Tak jakby inni nakazywali ci jeżdżenie Wolksvagenem zamiast np. Polonezem (a do celu i to, i tamto zawiezie). Więc dziwne.

Najprostsza droga to zrobienie napisów/slajdów w programie graficznym jaki znasz, potem wciągnięcie ich do programu Vegas i tam dorobienie przejść między nimi. Zapisujesz i gotowe. Masz prezentacje. Nawet Vegasa nie musisz mieć bo WIndows Movie Maker (obecny chyba w każdym WIndowsie program) też by to zrobił.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości