Vegas 13 pro...blem z Newblue
Koledzy. Dajcie jakąś radę. Kupiłem SV 13 pro. Zainstalowałem i okazuje się że 13-stka nie uznaje kluczy od Newblue Titlera 2. To znaczy sam titler chodzi. Tylko że Newblue Titler instaluje się do Vegasa wraz z kilkoma pluginami (przejścia i efekty), które teraz niestety straciły rejestrację. Czyli po prostu mam te cholerne znaczki NBFX na ekranie.
Zaznaczam że mam wszystko kupione legal, zarejestrowane a tu taki zonk. Macie jakiś pomysł?
Odpowiedz
Przy odinstalowywaniu usuwałeś klucze NewBlue?

http://sonyvegas.info/Temat-Odinstalowan...ie+newblue
Odpowiedz
No właśnie nie. Na SV 11 wszystko ok a na SV 13 lipa.
Odpowiedz
Chyba mam w ogóle jakąś kaszankę na kompie (choć miesiąc temu robiłem formata). Część pluginów opisanych mam po polsku (głównie z Media Generators), HitFilm Light Flares - w ogóle nie działa (czarny ekran i nic się nie da zrobić), titles&tekst nie ma żadnych gotowych szablonów tak jak dotąd w poprzednich wersjach były. No nie wiem... czy ta wersja jest aż tak niedorobiona czy ja mam coś spieprzone?
Odpowiedz
Częściowo polskie menu to błąd Vegasa, może nie do końca bład tylko falstart prawdopodobnie i nic na to nie poradzisz. Reszta to prawdopodobnie burdel w kompie. No i sprawdź, czy nie musisz NewBlue zaktualizować, żeby widział 13.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Format kompa zrobiony. Wszystko od nowa zainstalowane. SV13pro chodzi poprawnie. Newblue wszystkie chodzą ok. Porejestrowały się. Ale wciąż brak tych gotowych szablonów w Titles&Text (w poprzednich wersjach były), nie działa HitFilm Light Flares (no chyba, że ja nie potrafię tego obsłużyć).
Czy u Was to co wymieniłem działa?
Odpowiedz
Faktycznie - HitFilm Light Flares nie działa w Build 310... Pewnie jeszcze długa droga do stabilnej wersji.

Title&Text również pusty (bez szablonów).
Odpowiedz
Mateuszszar dzięki za odpowiedź. No to mnie uspokoiłeś.. Bo już myślałem, że u mnie coś zdechło. Pozdrawiam
Odpowiedz
Light Flares jak najbardziej działa, tylko trzeba wrócić do wcześniejszego sterownika NVidii 335.23.
A co do Tiles & Text to nie wiem, w każdym razie ja mam szablony :) Może też kwestia tego sterownika.
Odpowiedz
U mnie flary działają, ale jako efekt. Za to przy próbie użycia flary jako media generatora Vegas się wysypuje i tak od pierwszej bety jaką miałem.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości