Jak osiagnać taki efekt?(rozmazywanie ekranu)

Siemka jest mi ktoś w stanie powiedzieć jak osiągnąć taki efekt który występuje w 43 sekundzie?
Odpowiedz
linear blur + klatki kluczowe (keyframes) - aby zmieniać parametry rozmycia (angle, amount).
Dodajesz efekt na klip > uruchamiasz "animate" dla FX (symbol zegarka) > synchronizujesz kursor, aby w odpowiednim miejscu efekt się zmieniał > dopasowujesz parametry (= tworzy się keyframe)
Odpowiedz
(05-13-2014, 22:20)mateuszszar napisał(a):  linear blur + klatki kluczowe (keyframes) - aby zmieniać parametry rozmycia (angle, amount).
Dodajesz efekt na klip > uruchamiasz "animate" dla FX (symbol zegarka) > synchronizujesz kursor, aby w odpowiednim miejscu efekt się zmieniał > dopasowujesz parametry (= tworzy się keyframe)
Jest do tego jakiś Wiedo Poradnik?
Odpowiedz
tego to nie wiem, ale znając nieograniczone możliwości YT - zapewne tak :)

Jeśli zaś chodzi o sam sposób nakładania FX oraz użycia klatek kluczowych - to wydaje mi się (nie sprawdzę teraz), że wbudowany w Vegasa interactive tutorials wystarczy.
Ale jak coś, szukaj w tutorialach na YT, być może uda Ci się trafić na taki, który nie ma głupich błędów (ciężko taki znaleźć)...
Odpowiedz
(05-13-2014, 22:33)mateuszszar napisał(a):  tego to nie wiem, ale znając nieograniczone możliwości YT - zapewne tak :)

Jeśli zaś chodzi o sam sposób nakładania FX oraz użycia klatek kluczowych - to wydaje mi się (nie sprawdzę teraz), że wbudowany w Vegasa interactive tutorials wystarczy.
Ale jak coś, szukaj w tutorialach na YT, być może uda Ci się trafić na taki, który nie ma głupich błędów (ciężko taki znaleźć)...

Wystarczy mi pare podstaw aby mógł szybko załapać. :/

Mam taki problem że w linear blur ekran nie chce mi sie tak fajnie rozmazywać i "skakać" jak na owym filmiku. :/
Odpowiedz