Sony Vegas Pro 13
Polecam promocję do 31 maja na stronach Vegas. Za 109 Euro netto można mieć 13-tkę, DVD architeckta 6 pro, i jeszcze dwa dodatkowe programy.

Kupiłem przez PayPal. po 10 minutach od dokonania przelewu mogłem już ściągać wszystko na swój komputer. Oczywiście cena jest za upgrade :) ze starszej wersji

Gorąco polecam
Odpowiedz
wrzuć linka skąd brałeś?
Odpowiedz
(05-14-2014, 8:18)eustachydreptak napisał(a):  wrzuć linka skąd brałeś?
Jak otwierałem swój stary program sony vegas pro 9 legalny, to zaraz po otwarcie programu ( musisz mieć połączenie z internetem) wyskakuje okienko z ofertą ważną do 31 maja - to jest strona vegasa. Ja mam dodatkowo na stronie vegasa założone swoje konto i też tam dostałem tą propozycję.

http://www.sonycreativesoftware.com/vegaspro
Odpowiedz
to jest oferta chyba tylko dla zarejestrowanych... normalnie nie znajdziesz raczej takiej ceny.
Linku podać nie mogę, bo zawiera kod promocyjny obniżający cenę.

I najważniejsze - jak napisał kolega na samej górze - promocja trwa do 31 maja.

Ps. Ciekawe, że w KSK ciągle cisza w sprawie upgrade w wersji pudełkowej.
Odpowiedz
Ja jak kupowałem to przy przelewie, miałem dwie opcje do wyboru za tą samą cenę wersje pudełkową lub przez internet. Wersję pudełkową muszą przysłać ( to dodatkowe koszty i czas), a mi zależało na czasie :) Moim zdaniem nie koniecznie trzeba mieć konto - trzeba wejść na stronę sonyvegasa kliknąć na 13 wybrać opcję upgrade podać swój kulcz starej wersj,i i do 31 maja automat obniża cenę ze 185 Euro do 109,95 Euro netto. Brutto to wszystko kosztuje 135, 65 Euro. A po 31 maja ponad 200 Euro brutto za uaktualnienie starszej wersji do 13. Ale powiem szczerze , że do końca ta moja informacja nie jest sprawdzona.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości