VEGAS dla szkół
Pilnie potrzebuję informacji, czy jest taka wersja programu vegas, która umożliwia instalację na kilkunastu stanowiskach równocześnie? To nie musi być wersja 13,tylko taka żeby młodzież nauczyła się sklejać klipy do ścieżki dźwiękowej. Nie chce żadnych darmowych propozycji, wszystkie przetestowałam. Są do niczego. Jestem pracownikiem uczelni i potrzebuję programu dla studentów.
Odpowiedz
Jest wersja edukacyjna zarówno pro jak i studio (o ile dobrze pamiętam - do sprawdzenia na stronie ksk).
Odpowiedz
Wysłałem wiadomość na priva.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(05-13-2014, 11:19)efix napisał(a):  Wysłałem wiadomość na priva.

Witam serdecznie,

dziękuje za szybka odpowiedź, ale nic nie dostałam na prive.

(05-13-2014, 10:31)mateuszszar napisał(a):  Jest wersja edukacyjna zarówno pro jak i studio (o ile dobrze pamiętam - do sprawdzenia na stronie ksk).

Bardzo dziekuje za informację. Już zaglądam.

Niestety wydaje mi się , ze edukacyjna w przypadku vegasa / tak wyczytałam na ksk/ oznacza jedynie zniżkę dla uczniów i studentów, nie ma natomiast możliwości instalacji programu na więcej niż jednym stanowisku...przynajmniej nic takiego nie znalazłam w opisach. Dziekan mnie zamorduje, jak mu nie powiem konkretnej nazwy produktu....

(05-13-2014, 10:31)mateuszszar napisał(a):  Jest wersja edukacyjna zarówno pro jak i studio (o ile dobrze pamiętam - do sprawdzenia na stronie ksk).
Odpowiedz
Powinno przyjść jako maila z forum, ale OK, wysłałem drugi raz jako PM.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Raz jeszcze dziekuje w takim razie:)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości