Kolorowy trail/cień
Czyli jak uzyskać efekt kolorowej smugi za postacią. W tutorialu pokazuję tylko jedną z metod :) Zawsze można to zrobić na kilka innych sposobów. Acha, przed wczoraj Pan dentysta zatruł mi zęba i mogę lekko niewyraźnie czasami coś mówić bo po prostu po tym tak jest, więc się przejmować czy coś.

Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
super. dzieki za pomoc
Odpowiedz
Nie łatwiej jest zamiast kopiować i wklejać dać duplicate track?
Odpowiedz
łatwiej, ale jak Tomislater wspomniał to jest jedna z wielu możliwości wykonania tego efektu.
Odpowiedz
Faktycznie wspomniał, może też się pokuszę o przygotowanie jakiegoś tutoriala.
Odpowiedz
Można dać duplicate, ale wtedy jak zmienisz zduplikowany klip to zmieni również się oryginał, więc od razu sobie kopiuję ;p
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
Pierwsze słyszę, u mnie nie zmienia. Można jeszcze przytrzymać z ctrl i wyrzucić na dół, gdzie nie ma ścieżek, wtedy utworzy nową.
Odpowiedz
cholera ale roboty,nie można by tak jakoś szybciej?? xDDD
Odpowiedz
Taa. Najlepiej aby był w vegasie klawisz "Zrób to za mnie". Nauczcie się, że najlepsze filmy nie powstają w 2-3 godziny ale latami.
Odpowiedz
Na pocieszkę powiem, że to jest jeden z prostszych i szybko robionych efektów. Niektóre efekty w filmach robione są miesiącami a cała postprodukcja może trwać nawet rok, dwa - a gdyby ją miał robić jeden człowiek, mogłoby mu życia zabraknąć. Przyzwyczajaj sie ;)
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości