Vegas Pro 13,12; instalator nie uruchamia się.
Witam forumowiczów,

Chciałem ostatnio przetestować sony vegas do obrabiania filmików. Ściągnąłem instalator z oryginalnej strony producenta i uruchomiłem go.
Nic się nie stało po odczekaniu do 5 minut więc uruchomiłem jako administrator. Problem dalej występował. Dzieje się to z każdą wersją programu-11,12,13. Bardzo prosiłbym o pomoc.
Odpowiedz
A masz wszystko co trzeba? .NET? Właściwy system operacyjny, spełniasz wymagania?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Na razie po twoim komentarzu obawiam się , że nieaktualny .NET. Zaraz zainstaluję i sprawdzę.
Mój sprzęt jest odpowiedni patrząc na wymagania sprzętowe.

@EDIT: .NET Framework jest aktualny.
Odpowiedz
@refresh
Odpowiedz
A mógłbyś mi wytypować numer w totka? Dzięki.
Zapoznaj się z zasadami panujacymi tutaj, potem zgodnie z nimi podaj wyczerpujące dane, zrób porządek w komputerze itd. I może coś wymyślimy.

Do wszystkich - za "refresh" będę od dziś przesuwał userów do grupy moderowanej.

Odpowiedz
(05-08-2014, 17:36)efix napisał(a):  za "refresh" będę od dziś przesuwał userów do grupy moderowanej.

+ ostrzeżenie (+10)
Odpowiedz
Zapoznałem się z regulaminem i wszystkimi tematami podpiętymi u góry.
Jeśli mam podać wyczerpujące dane to domyślam się, że chodzi o specyfikację PC.

SYS: Windows 7 Home Premium 64 bit
CPU: Intel core i3 540 @ 2x 3.07 GHz
GPU: NVIDIA GeForce GTS 250 512 MB
RAM: 4 GB DDR3
MOBO: Asus P7H55
Sony Vegas : Pro 12/13

porządek jest spory, wszystko starannie zawsze układam, nie przetrzymuję śmieci.
Odpowiedz
Wejdź w panel sterowania a tam "Narzędzia administracyjne", dalej "Podgląd zdarzeń".
Rozwiń gałąź Dzienniki Systemu Windows.
Kliknij prawym klawiszem na "Aplikacja" i "Wyczyść dziennik" i tak na pozostałych.
Teraz uruchom (tzn. spróbuj) Vegas i obserwuj, co się pojawi w dziennikach, szczególnie ineteresują nas czerwone wykrzykniki opisane jako błedy.
Uaktualnij oczywiście windowsa, sterowwniki grafiki, sprawdź, czy problemem nie jets czasem antywirus. Zakładam, że ściagasz najnowszą wersję.

Odpowiedz
Próbowałem wejść w podgląd zdarzeń ale wyskakiwał mi komunikat: Usługa dziennika zdarzeń jest niedostępna. Upewnij się, że ta usługa jest uruchomiona.
Sprawdziłem i jest uruchomiona.
Sterowniki GPU mam aktualne, a po wyłączeniu antywirusa problem dalej występuje.
Odpowiedz
Obawiam się, że Twój Windows jednak nie jest w tak dobrym stanie jak Ci się wydaje...

Odpowiedz