Blackmagic Intensity Pro a podgląd w Sony Vegas Pro
Problem z szarpanym obrazem załatwiłem za pomocą karty jak w tytule + TV LED Samsung UE 22F5000, ale tu pojawił się następny problem, a mianowicie nie mam pełnoekranowego podglądu trymera na zewnętrznym monitorze.
Odpowiedz
Preferences z menu Options, potem Preview Device i Display mode. Powinno działać dobrze na Automatic Size Settings. Pod spodem zaznacz ptaszka Scale output to fit display i sprawa załatwiona. ;)
Odpowiedz
Bardzo dziękuje za szybką i i podaną w przystępny sposób poradę jak rozwiązać powyższy problem.
Pozostało mi tylko spróbować przenieść okno Video Preview na pulpit drugiego monitora aby uzyskać więcej wolnej przestrzeni przez co interfejs programu może być bardziej przejrzysty
Odpowiedz
Ah, sorry. Ty chciałeś przenieść Trymmer nie Video Preview. To chyba nie do końca podałem Tobie dobre rozwiązanie. A przez przeciągnięcie przy kropkach nie działa dobrze? Pamiętam, że chyba niestety się nie dało, ale pewności nie mam.
Sorry, ale sam nie jestem w stanie sprawdzić, gdyż oddałem bratu monitor do pracy, bo przyjechał do domu.
Odpowiedz
Wszystko jest w porządku ,chciałem mieć pełno ekranowy podgląd na nie na monitorze zewnętrznym a na TV LED to co robię w trymerze i na linii edycyjnej po przyciśnięciu Video Preview External Monitor i Trimmer External Monitor i to mam.
Ale pozostało mi okno podglądu które sporo zajmuje miejsca i chciałem tak podzielić pulpit by te ono znalazło się na drugim monitorze. zapewne w tym celu będe musiał dokonać zmian w ustawieniach karty graficznej by interfejs programu był wyświetlany na obu monitorach , a następnie pomanipulować w Sony Vegas by poszczególne okna poumieszczać na osobnych monitorach
Odpowiedz
(05-02-2014, 21:09)Piciu napisał(a):  A przez przeciągnięcie przy kropkach nie działa dobrze? Pamiętam, że chyba niestety się nie dało, ale pewności nie mam.

Po zamknięciu i ponownym otwarciu programu przeniesione okna powracają na swoje dawne miejsce. Jakoś nie mogę ich na stałe zadokować.
Odpowiedz