Jaki to jest efekt?
Hej! To znowu ja, nie mogąca niczego znaleźć. Ponieważ nie udało mi się znaleźć żadnego filmiku na poczekanie z yt, dodaje wam link do filmu:
FILM

Chodzi mi o kreskę przy "przedstawianiu"postaci: Aramis, Milady itp.
Patrz: 02:48 , 03:10
** Można prosić jakąś małą instrukcję, jak to zrobić?
Odpowiedz
Zrób jakiś obrazek, nikt nie będzie się rejestrował na jakiś gówniany piracki serwis, żeby zobaczyć o co Ci chodzi.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Niby to jest coś takiego:
Z normalnego filmu przechodzi do "kreskówki" z lekkim "zawieszeniem na końcu".
Odpowiedz
Jak piszesz mi "kreska" to odbieram to jako animację pojawiającej się, przebiegającej kreski.
Nie odbieram tutaj "kreski" jako stylu malarskiego i tworzenia postaci animowanych.

Weź pod uwagę na typ forum po jakim się poruszasz. To nie jakieś mangi, pierdoły, grafiki by mówić o "kreskach" w takim rozumieniu.

Ja bym ten efekt zrobił tak, upraszczając sobie wszystko maksymalnie w Vegasie.
Dany klip jaki chcę w ten sposób pokazać obłożyłbym efektami, maksymalnie. Pokombinował metodą prób i błędów aż do momentu gdy obraz mój na ekranie przypominałby to co chcę uzyskać. No wiesz, jakieś kontrasty, jakieś efekty typu posteryzacji i tak dalej. Zapisał to do postaci video, wyrenderował. Następnie wciągnął ten klip od nowa, ułożył nad (lub na oryginalny klip!) i wtedy użył jakiegoś wymyślnego przejścia. Transitions - przejścia. Wybrał jakieś fajne, akurat Vegas ma takie gdzie stopniowo odkrywa nam fragmenty. I mamy prosto, gotowe, zrobione.
Odpowiedz