Jak ja teraz mam wrzucić film na forum?!
Proszę o przeniesienie tego tematu do działu „Offtopic"

Cytat:1. Każdym film opublikowany tutaj będzie usuwany (ewentualnie przesuwany do filmów) a autor dostanie ostrzeżenie (zawsze).
2. Za tekst "nie mogę publikować w innych działach" autor dostanie drugie ostrzeżenie.
3. Za dalsze pyskowanie i niezapoznania się z regułami przejdzie pod ostrą moderacją lub bana.

I jak ja teraz mam wrzucić film,skoro wiem,że dostanę ostrzeżenie??

W innych działach,niż „Newbies" nie mogę publikować,bo jestem za świeżym użytkownikiem (jeżeli 2-3 lata to świeżość),a zapewne jak wrzucę film to dostanę ostrzeżenie.

Co ja mam teraz zrobić?Jest jakiś sposób,żeby wrzucić film na forum i nie dostać przy tym ostrzeżenia?
Odpowiedz
A czytać umiesz? Chyba tak...
Weź no kolego zasięgnij regulaminu, i postępuj zgodnie z tym, co napisano :)
Odpowiedz
Dokładnie, prawdę godocie baco! Po takim czasie warto by było w końcu przeczytać :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Żeby było śmieszniej, ja też nie pisałem do admina w tej sprawie, mimo, że czytałem regulamin. Jakoś tak stwierdziłem, że nie będę zakładał żadnych tematów, wiec na cholerę mi to? :)
Jedyny temat, jaki mam teoretycznie założony, to ten, który Maciej oddzielił (więc też w sumie założony nie przeze mnie).
Odpowiedz
Przecież ty nie jesteś "Newbies" Mateusz byś tematów nie mógł zakładać.
Odpowiedz
W pewnym momencie Tomek tak zadecydował, jak pojawiało się wielu "kosmitów" i póki co tak zostało. To, że czasem się zdarza (już tak było, że nagle Walerkę trafiło), że ktoś nagle "zgubił" przypisanie.
Ja nie rozumiem osobiście, dlaczego ludzie nie rozumieją prostych rzeczy. Nie mogę pisać - piszę do administratora. Nawet jak nie przeczytali zasad. Proste?
Jak komuś się rura zapcha to dzwoni do administracji osiedla, czy chodzi po sąsiadach i płacze, że mu się rura zapchała?
Mateuszowi po prostu się jeszcze nigdy nie zapchała więc nie miał powodu dzwonić :)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz