Problem z ucięciem piosenki!
Witam,
Mam problem, a mianowicie chcę uciąć piosenkę (trwa ona 4 minuty, a chcę uciąć do 2). Wszystko pięknie i ładnie, zaznaczam klawiszem S, naciskam delete, daję render as, otwieram piosenkę i suwak odtwarzania dochodzi do końca, a piosenka dalej leci dalej. Jakieś pomysły? Z góry dzięki.
Odpowiedz
Jakiś screen?
Ostatnio jest moda na posługiwanie się pismem bez składni... ja nie potrafię z tego wyciągnąć logicznego zdania... (co znaczy: "suwak dochodzi do końca, a piosenka dalej leci...")
Odpowiedz
Proszę :) Tak jakby piosenka się skończyła, a jest odtwarzana dalej.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Z tego co widzę, suwak jest pod koniec, i czas też wskazuje prawie 2 min. więc w czym problem?
Odpowiedz
Nie chodziło o taki screen. Wrzuć spowrotem do vegasa i pokaż screen vegasa .
Renderujesz do wave czy mp3?
Odpowiedz
Sorki. Piosenka trwa 2.47, a ja chcę uciąć do 2.11. Suwak jest na końcu, a muzyka dalej leci. Renderuję do mp3.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Bardziej mi zależało, żebyś wrzucił screen wyrenderowanego utworu, po wrzuceniu do Vegasa (wówczas było by jasne, czy jest dograna cisza - co mogło być spowodowane błędnym zaznaczeniem renderowanego fragmentu; czy też utwór jest OK, tylko nagłówki mp3 popitolone - co znowu może być spowodowane jakimś błędem w vegasie, kodekach czy cholera wie czym jeszcze...

Sprawdź, czy ten problem jest powtarzalny, czy jednorazowy?

Możesz zamieścić gdzieś i podać link, do tej zrypanej mp3?
Odpowiedz
Przed wyrenderowaniem, zaznacz całość, potem w oknie renderowania (3 screen) zaznacz "render loop region only".
Odpowiedz
Zrobiłem tak i dalej tak samo :/

Temat do zamknięcia. Tak z ciekawości spróbowałem odtworzyć przerobioną już piosenkę innym programem i działa normalnie :) Widocznie coś z Windows Media Player'em nie tak :)
Odpowiedz
Widocznie popitolone nagłówki w pliku MP3.
A tak z ciekawości... która wersja Vegasa (łącznie z buildem)? Bo w którejś starej były z tym problemy, ale nie pamiętam teraz.
Odpowiedz