Przypadki Internetu 17
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Jak już ktoś napisał na YT, to powinny być Przypadki Wykopu.

Myślałem, że wrzucisz tutaj ostatni odcinek Kinofilii, bo chciałem... skrytykować, ale jakoś nie ma tematu to siedzę cicho :D
Odpowiedz
Dla mnie może być, też lubię czytać komentarze ludzi :D
Ale jak sama nazwa wskazuje to mogło by być coś więcej w tych przypadkach, np: jeden ciekawy filmik lub jakaś ciekawa warta uwagi strona. no i minimum jeden odcinek tygodniowo
Odpowiedz
Panie, na "jeden tygodniowo" to ja bym musiał z tego cokolwiek mieć. Przypadki to krótka forma, trzy riposty i koniec. Nie wiem czemu każdy mówi o długości. Pecker, a powiedz to co chcesz skrytykować, Okej? Ciekawi mnie.

(Wiadomość została napisana z mojego telefonu)
Odpowiedz
Bo miałem nadzieję, że Kinofilia to będzie bardzo ciekawa seria z twojej strony i z chęcią bym ją oglądał. Tym czasem zostałem zanudzony na śmierć już przy recenzji pierwszego filmu. Jest za długa, drugą byłem w stanie wysłuchać gdzieś do połowy i to tyle. Przez połowę czasu mam wrażenie mówisz o niczym.

Nie zauważyłeś, że na początku napis ANALIZA schował ci się pod KINOFILIA?
Odpowiedz
(04-23-2014, 9:32)pecker napisał(a):  Nie zauważyłeś, że na początku napis ANALIZA schował ci się pod KINOFILIA?
Zauważyłem, tak chciałem aby było, by nie przykrywało Kinofilii.
Co do uwag - przyjmuję i rozumiem. Ale i tak już "zwijam interes" powoli. Ciachnę jeszcze swoje długie "Kulisy tworzenia moich produkcji" i zajmować się będę tylko większymi projektami.
Odpowiedz