Vegas 13 Pro - trial i ceny
Można już pobierać triala i są ceny promocyjne:

http://www.sonycreativesoftware.com/vegassoftware

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ksk coś już wie?
Odpowiedz
właśnie też czekam na ksk bo zakupionego programu w stanach raczej nie wliczę w koszty działania firmy jeśli jest taka możliwość to poproszę o info jak to zrobić by amerykańską fakturę bez problemu w Polsce odliczyć od podatku.
Odpowiedz
(04-17-2014, 9:41)mba-studio napisał(a):  właśnie też czekam na ksk bo zakupionego programu w stanach raczej nie wliczę w koszty działania firmy jeśli jest taka możliwość to poproszę o info jak to zrobić by amerykańską fakturę bez problemu w Polsce odliczyć od podatku.

Mam to samo co mba-studio. Czekamy więc na KSK. Przy okazji: czy ktoś już sprawdzał jak dziła 13-stka? jakieś pierwsze wrażenia? Może wk....enia? :-)
Odpowiedz
Na pewno nie ma co liczć na super-stabilność :-) przecież to wczesna wersja.
Odpowiedz
sprawdziłem w porównaniu z 11 to jest prawie inny program co do stabilności przez 30 minut nic się nie stało, dałem mu projekt z 25 liniami video pełno efektów, filtrów i przeżył. Jedynie podgląd mu szwankuje to samo co w 11 przy takiej ilości materiału praktycznie minimalne ustawienia podglądu. Natomiast przy 3 ścieżkach video 2 dźwiękowych drobne efekty wszystko chodzi na maksymalnych ustawieniach i jest ok najciekawsze, że filtry jakie kupiłem do 11 tu też chodzą bez problemu. Najbardziej wkurza znaczek triala.
Odpowiedz
No i niestety tak jak się spodziewałem, zerowa współpraca z Cineform. Dla mnie to podstawa, bo korekcję robię na poziomie kodeka w HDlink. Co najciekawsze najbardziej "badziewne" programy nie mają z tym kłopotu. Movie studio13 64bit też się wykłada na Cineform tylko Studio 13 32bit się nie wykłada.
Odpowiedz
Nie mam jeszcze informacji od KSK, oprócz tego, że sprzedaż rusza w maju (pudełkowych).

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Oprócz zmian oczywistych, o których pisze sam producent sprawdziłem sobie to co u mnie w SV 11 PRO zdychało. A mianowicie stabilizację. W 11-stce za cholerę nie można było wystablizować klipów AVCHD, lub mov-ów z Canona a nawet mp4 z Gopro. Zamiast stabilizować program jeszcze bardziej wzmagał drgania i w ogóle rozwalał wszystko. Ot, taka kaszanka z dedykacją dla użytkownika w przypadku 11stej wersji. A 13-stka? pięknie stabilizuje:-)
Odpowiedz
1. Dlaczego część programu jest w języku polskim? Obiecane było, że PRO nie będą ruszać...
2. Problem z obsługą grafiki pozostał (to, co się działo w VP12 -
tyle, że nie wywala drugiego ekranu, co zresztą zostało naprawione w dwunastce...)
3. Na wstępie program nie chciał się otworzyć - blokował go C:\Windows\System32\prodad-codec.dll
4. Przy starcie wywala błąd skryptów Vegasaur... które w ogóle nie są widoczne.

Mógłby mi ktoś sprawdzić, czy problem przebłysków pulpitu u was występuje?
Strasznie upierdliwe to jest dla mnie (dużo korzystam z tej funkcji i od błyskania dostaję podkurwy)...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości