Dni Otwarte
Zapewne dla niektórych nudny temat, ale chciałbym zaprezentowac relację z dni otwartych w mojej szkole oraz targów szkolnych. Przyznam szczerze, że pierwsza częśc (kończy się wraz z pierwszą nutą) wyszła trochę słabiej na tle reszty, ale całokształt wyszedł chyba nie najgorzej. Według mnie najbardziej udane są ujęcia z warsztatów szkolnych.

Zapraszam do oceny :)
Odpowiedz
Za długie to po pierwsze. Po drugie - co już parę razy na tym forum pisałem - idź do sportowego, kup sobie ze dwa kilogramowe hantle i "taśmę na gada". Zlep to wszystko i przylep do ręki. Albo przyczep sobie do kamery torebkę cukru. Może to powstrzyma Cię przed machaniem w te i we wte. Usiłujsz pokazać jak najwięcej, nie wiesz, co chcesz filmować najpierw. Obraz w wielu miejscach jest prześwietlony, balans bieli do dupy (a można go było skorygować), brzydkie liternictwo, całość bez pomysłu. W treść piosenki nie wnikałem.
Pociąć, poprawić, ale tych rozrylowatnych ujęć z ręki już nie naprawisz. A mogło być fajne, szkoła wygląda ciekawie, myślałem, że takich klasycznych zawodówek już nie ma. Fajnie, że przetrwały.
Moja ocena "3-"

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dzięki za ocenę. Niektóre ujęcia były kręcone z gopro, reszta z kamery szkolnej. Cześc kręciłem osobiście przyznam, że pierwszy raz trzymałem w ręku kamerę ;-) (fajne doświadczenie). Ogólnie też zależało mi na czasie, gdyż całośc montowana była w szkole w czasie lekcji, ale racja mogłem bardziej przemyślec, powyrzucac częśc materiału i zgrabniej go skleic.
Odpowiedz
Przede wszystkim nie latać kamerą, robisz typowy błąd "jadę z końca do końca żeby wszystko pokazać". Resztę można wybaczyć powiedzmy, ale przez tę manierę nie da się tego oglądać.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
dzięki, będę miał to na uwadze w przyszłości :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości