Szok! Ewenement! Bunch - rozwaliłeś mnie!
Szanowne Koleżanki i Koledzy. Od 1998 kiedy prowadzę efixa i w ten czy inny sposób dzielę się swoją wiedzą na temat wideo.
Przez te 16 lat wiele razy słyszałem "masz u mnie flaszkę". Nie tylko od nastolatków pytających o to jak zrobić miecz świetlny z kija od szczotki.
Dziś po raz pierwszy w życiu dostałem przesyłkę z flaszką, i to flaszkę nigdy nie obiecywaną!
I uwaga! Flaszkę dostałem od naszego Buncha.

Stary, rozwaliłeś mnie i zapewniłeś naprawdę dobry humor! Wielkie podziękowania!

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Tak drobny gest, a tak cieszy, brawo Bunch :P
Odpowiedz
He-he! No, dziękuję, dziękuję. Bardzo jest mi z tego powodu miło, naprawdę.
Tylko sprostujmy, nie flaszka w rozumieniu Vódki a piwko. Mniejszy kaliber, ale piwko nie jest złe.

Co ciekawe... nie dostałem informacji o odbiorze paczki przez SMS! Dostałem potwierdzenie nadania, zabrania przez kuriera, dostarczenia, ale... nie odebrania. Więc nawet nie wiedziałem, że już masz kamerę i od kiedy. Coś zawiodła ich ta komunikacja SMS.

A tak przy okazji to jak sprawuje się kamera? Wiem, że to straszny syf, ale ja używałem jej nawet w swym ostatnim video "Hejt na Vegasa. Teledysk programu do montażu!" :)
Odpowiedz
Odebrałem dziś koło 16, na razie ją rozkręcam, by się dostać do mikrofonu :)
Milion śrubek.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
A to aż trzeba wysyłać? nie można zrobić jakiegoś spota? ;D
Należała się ta flaszka i jeszcze nie jednemu się należy.
Odpowiedz
Przez to piwo paczka dla efixa przypominała wielki wibrator (z jajami). Taki miała kształt. Dość dziwnie sie czułem wysłając to akurat Paczkomatem. No wiecie, "specjalnie wysyła takie coś paczkomatem"
Odpowiedz
Trzeba zrobić kiedyś zlot i obalić parę browarów:)
Odpowiedz
Kto się pisze? Ciekawe ile byłoby chętnych. Pewnie 3 osoby.

(Wiadomość została napisana z mojego telefonu)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz