Jak operować kamerą w sony vegas?
Chciałbym zrobić taki zwiastuN Z operacją kamery jak np ten
W 0:09
Szukałem wszystkich opcji w programie ale nie znalazłem może użył innego programu?
Odpowiedz
Chodzi Ci o zoom-in?
Zrobisz w Pan/Crop.

Uprzedzając dalsze pytanie... to jest forum dla użytkowników, którzy znają podstawy programu.
Odpowiedz
ok dzięki a jak powiększyć obraz bo mi małe okienko zamiast te duże wyskoczyło irytujące to jest;/ już o nic nie będę pytał
Odpowiedz
Rolka myszy?
Mógłbyś trochę popracować nad składnią? Ciężko zrozumieć o co Ci chodzi...
Odpowiedz
Nie zrobię tego w vegasie tak jak na tym filmiku. Próbowałem ustawiać żeby taki efekt wyszedł marnie
Odpowiedz
Chodzi Ci o zoom in?
Możesz zacząć rozmawiać? Czy masz zamiar jedynie oświadczyć nam swoje zdanie?
Jeśli chodzi o zoom in, to spokojnie zrobisz.

I popracuj nad składnią!
Odpowiedz
Mateusz, po co się spinasz? Nie widzisz, że jest to w dziale dla "Newbie", założyłem specjalnie konto, żeby Ci odpisać, bo to jest żałosne. Chłopak chce odpowiedzi, da się go zrozumieć a Ty zamiast pomóc sobie posty nabijasz, doświadczony taki, co? :)

Co do tematu, tutaj masz przykładowy link

(04-13-2014, 17:48)n00b napisał(a):  bo to jest żałosne(...) Chłopak chce odpowiedzi, da się go zrozumieć(...)
Nie dziwi mnie ten obrończy tekst, w końcu z tego samego pokolenia pochodzicie. Dla twojej informacji n00bie, "obrońco kultury": pisanie bez ładu i składu, po prostu na odpierdol, świadczy właśnie o braku kultury, więc tekst "popracuj nad kulturą" w tym kontekście brzmi idiotycznie.
Odpowiedz
(04-13-2014, 18:02)Pinto napisał(a):  
(04-13-2014, 17:48)n00b napisał(a):  bo to jest żałosne(...) Chłopak chce odpowiedzi, da się go zrozumieć(...)
Nie dziwi mnie ten obrończy tekst, w końcu z tego samego pokolenia pochodzicie. Dla twojej informacji n00bie, "obrońco kultury": pisanie bez ładu i składu, po prostu na odpierdol, świadczy właśnie o braku kultury, więc tekst "popracuj nad kulturą" w tym kontekście brzmi idiotycznie.

To forum jest po to aby pomóc, czy żeby się wywyższać? Serio miał problem, aby zwyczajnie odpisać, pomóc? Przy okazji napisać uwagę, żeby kolejne posty pisał z większą składnią niż dotychczas?
Odpowiedz
To forum jest, żeby pomóc, ale nie w tak prostych przypadkach, gdzie chodzi o podstawy, które znajdziemy choćby pod F1. Wypadało by chociaż przeczytać regulamin, przyszło dwóch nowych, i zaczęło się rządzić.
Wcale się Mateuszowi nie dziwię, ponieważ stara się pomóc, a Wy mu jeszcze wytykacie, żeby popracował nad kulturą, no cholera jasna, dzieci uczą ojca, dzieci robić!
Odpowiedz