Promocje w KSK (kwiecien 2014)
Na stronie polskiego dystrybutora Vegasa, KSK Dystrybucja (Pixonet?), są nowe promocje:
1. Sony Movie Studio Platinum Suite 12 PL z aktualizacją do Studio 13 Suite - 399 zł

2. Vegas 12 Pro w promocyjnej cenie 999 zł.

Pytanie po ile będzie upgrade do 13 Pro. Myślę, że zainteresowanych kupnem będzie tu raptem 2-3, nie mniej jak dostanę jakieś info z KSK to oczywiście wrzucę.

Link do promocji: http://scs.pixonet.pl/

[EDIT] Jutro mam mieć więcej informacji.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ciekawe bo ja w maju skusze się właśnie na upgrade do 13 Pro.
Odpowiedz
poczekaj na cennik... bo coś czuję, że skusisz się wcześniej ;)
Odpowiedz
Ja dostałem vegasa pro 12 w gratisie do kamery sony, czy i w tym przypadku mogę zrobić upgrade do 13 Pro ???
Odpowiedz
Tak. Możesz
Odpowiedz
Ok dzięki :) W takim razie czekam na cennik.
Odpowiedz
a z 11 PRO?
Odpowiedz
Nie wiadomo jeszcze, jak będzie z VP13. Nie ma oficjalnej informacji odnośnie upgrade...
Przy VP12 coś kręcili nosem, że to będzie ostatnia możliwość przeskoczenia kilku wersji (upgrade do VP12 jest możliwy z jakiejkolwiek wersji PRO - czyli już od pro 8).
Myślę jednak, że raczej tego nie zmienią. A nawet jeśli, to nie na tyle, żeby pozostawić wyłączność dla posiadaczy VP12... więc na Twoim miejscu bym się nie obawiał.

cóż to za wysyp legalnych posiadaczy? ;)
Jak zawsze przy okazji pojawienia się nowej wersji, można zaobserwować, kto ma wersję legalną ;) he he.

Widzisz Macieju? Już masz zakładaną przez siebie trójkę a może nawet czwórkę chętnych ;)
Odpowiedz
Zobaczymy, jutro pan Grzegorz ma coś podesłać.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz