Pierwsze poważniejsze nagranie
Razem z kumplami (każdy ok. 15 l.) już ponad pół roku (oni) z czystej zabawy i (ja) pasji kręcimy dość humorystyczne filmiki. Są one kierowane głównie do naszych znajomych, gdyż większość co mówimy i robimy będzie niezrozumiałe dla osób które nic o nas nie wiedzą. Mieliśmy zimową przerwę i niedawno nagraliśmy tak jakby rozpoczęcie drugiego sezonu naszych filmów. Zajmuje się reżyserią, montażem i nagrywaniem wszystkiego (prócz scen gdzie sam występuje), dlatego chciałbym spytać o Wasze zdanie... czy to co dotychczas tworzyłem nadawałoby się dla szerszej publiki, czy tylko dla pokazywania znajomym.

Pozdrawiam, Rafał.

Odpowiedz
K... następny. Do filmów jest działa filmy! Tak trudno doczytać? Warn.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dobra robota. Moim zdaniem spokojnie znalazłoby się grono widzów, którzy by chcieli coś takiego oglądać, gdyż byłoby to coś innowacyjnego. Mi się podoba, jestem za.
Odpowiedz
Obejrzałem - trzy i pół minutowy film z którego ponad dwie i pół minuty jest wstępem i tzw. "filmem o parzeniu herbaty".
Zrealizowane całkiem sprawnie, ale zasadniczo prezentowanie filmu, który jest śmieszny tylko dla paru znajomym na forum publicznym jest cokolwiek bez sensu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
W miarę płynnie zrealizowany, ale ogólnie nie zachwyca. Moim zdaniem może dobre dla znajomych ale nie bardzo do katowania tym większej publiki. Może z czasem wyjdzie coś z tego, póki co średnio.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości