Your Vegas Trial has Expired
Witam, mam następujący problem : zakończyła mi się wersja próbna SV, reinstalowałem SV nie jedno krotnie, nadal pokazuję mi się ten sam błąd : Your Vegas Trial has Expired (ss: http://img25.imageshack.us/img25/6118/37899737.jpg) Nie mam zamiaru kupować pełnej wersji tego programu, a chciałbym jeszcze trochę się nim pobawić. Myślę że kłopot spowodowany jest zapisaniem się jakiś plików w rejestrze, nie mam pojęcie gdzie one mogę być. Proszę o pomoc, z góry dzięki.

Snoopi
A czytałeś regulamin? Zakaz pisania postów o nielegalne oprogramowanie. +2x warn.
Cytat:Nie mam zamiaru kupować pełnej wersji tego programu
Tak samo SONY nie ma zamiaru udostępniać tego programu tobie za darmo. Ciekawe czy kiedyś jak zaczniesz pracować, będziesz to robić za pieniądze czy za darmo?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Tupet do kwadratu :)

Prawie jak żądanie od hostessy w supermarkecie, żeby dała wszystkie cukierki do spróbowania bo nie chce ich kupić a chciałoby się jeszcze troszkę je pojeść.
Jeśli nie ma motywacji do kupienia, to może warto poszukać dem innych programów montażowych, które taką motywację wzbudzą (np Adobe Premiere, Pinnacle, Ulead ...). Jeśli jednak spodobał się Vegas a nie ma środków, ale widzisz siebie jako przyszłego filmowca, zainteresuj kogoś, kto te pieniążki ma i w Ciebie zainwestuje - jedno z rozwiązań to kredyt na własną działalność wideoprodukcyjną. Jak dobrze się zakręci i kilkanaście wesel obskoczy, to nawet w rok spłacić można sprzęt i wspomnianego Vegasa a do tego zarobić na lepsze wideo zabawki :)
[Obrazek: i15.jpg]
(02-06-2010, 14:16)Snoopi napisał(a):  ...nadal pokazuję mi się ten sam błąd : Your Vegas Trial has Expired

a ja byłem pewien, że to nie bug tylko bardzo ważny feature, nad którym pewnie nie krótko pracowali developerzy SONY...

temat chyba do zamknięcia.