Jakość filmów
Witam, mam problem z jakością filmów. Posiadam orginalnego SV 11 i moje materiały dużo tracą na jakosci po wyrenderowaniu. Wrzucam screeny moich ustawień renderu, powiedzcie co moge zmienić by poprawić jakość. Dodam że renderuje 6Mbps HD 720-30p .wmv

Jak to problem formatu, prosze napiszcie, słyszałem ze .mp4 jest lepsze, ale nie wiem. Chce po prostu lepszą jakość, bo mój komputerek jest bardzo dobry i szybko renderuje więc tym się nie martwie

Jeżeli trzeba jeszcze jakieś screeny z ustawień, napiszcie które to wrzucę

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
Chcesz lepszą jakość? to renderuj z większą przepływnością (np. 10-15Mbps).
Odpowiedz
Ale nie chce większej roździałki, chce w 1280x720 tylko lepsza jakość, da sie do tej roździałki dodać wiekszy bitrate? (bo chyba o tym mówisz) Jak sie da, to jak ? Gdzie to jest
Odpowiedz
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Nie pisałem o rozdzielczości.
Widzisz zakładki w oknie renderowania (widoczne na drugim z Twoich screenów)?
Trzecia zakładka od lewej.
Odpowiedz
To powinno starczyć

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
@daruncio1 - nie zauważyłeś, że freeze renderuje do wmv?
Odpowiedz
Zauważyłem że renderuje do wmv ale może poeksperymentować z mp4 co może dać bardziej satysfakcjonującą jakośc.
Odpowiedz
Faktycznie w .mp4 jest duzo lepsza jakość, i są bardziej żywe kolory :)
Odpowiedz
Mówiąc szczerze już rzygam tymi pytaniami. Rozumiem - konkretny problem i trudny przypadek jak powiedzmy typu pierdoły z Maincrafta. Ale że komuś się nie chciało dupy ruszyć i przejrzeć choćby pobieżnie forum zaczyna mnie już męczyć. Temat był wałkowany do bólu. I jeszcze taka osoba ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem. To po cholerę się w ogóle zabiera za wideo? Stanowczo spadek kosztów uprawiania tego sportu zabił dyscyplinę...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
...a będzie tylko gorzej...
Odpowiedz