GoPro 3 rendering
Witam
Potrzebuje szybkiej pomocy odnośnie renderowania materiału z gopro3 black, został nagrany w 100 klatkach, po renderowaniu tempo filmu jest zwiekszone, czy możecie mi poradzic jak je doprowadzic do normalnego to tępa, i nie stacic znaczaco na jakości nagrania, to bardzo pilna sprawa z gory dziekuje :)
Odpowiedz
A przed renderingiem jak odtwarzasz w vegasie to masz normalne tempo? (nie żadne tępo! - popraw tego babola)
Odpowiedz
Na podgladzie mi scina troche wiec nie ogarniam, w MPC jest zwolnione tępo bez zadnej sciny, sorry za bledy w trasie na szybkiego pisze
Odpowiedz
więc zaczekajmy, jak zasiądziesz spokojnie, i napiszesz dokładnie co i jak.
A najlepiej, jak wrzucisz plik projektu Vegasa (.veg) bez żadnych plików źródłowych.
Ewentualnie jeden mały klip z GoPro w takiej samej jakości (gdzieś na Dropbox - i link tu na forum).

Dobrze by było, jakbyś też napisał coś o vegasie (która wersja - łącznie z build'em).

Ps. Widzę, że jesteś niereformowalny... Przepraszasz za błąd, ale dalej piszesz "tępo"!
Odpowiedz
(03-14-2014, 11:01)freestyler napisał(a):  Na podgladzie mi scina troche wiec nie ogarniam

To klepnij w SHIFT + B i po przemieleniu ram preview odpal podgląd.
Odpowiedz
Boromi - myślę, że to raczej kwestia nieustawienia niczego... więc projekt pewnie ustawiony inaczej jak pliki, a później jeszcze render "na pałę"... ale tego też nie możemy być pewnie, dopóki autor nie wysili się odrobinę, i nie dostosuje do ogólnie panujących zasad (wpisze niezbędne informacje).
Bez tego możemy tylko wróżyć z fusów... :)
Odpowiedz