Pro Evolution Soccer 2010 Compilation
I jak wam się podoba? Wszelkie uwagi, nawet te negatywne są mile widziane ;)
Odpowiedz
Czepiać się można wielu rzeczy, ale najgorszą z nich jest to, do czego zrobiłeś ten filmik. Nie widzę w tym nic ciekawego, godnego uwagi. Efektów jaki takich też nie było. Znajdź inny temat na film.
Odpowiedz
ładne bramki ;p
Odpowiedz
To mój pierwszy filmik zrobiony w SV tak więc nie mam jeszcze za dużo wiedzy na temat tego programu. Fani PES'a doceniają moją pracę, jednakże ze strony technicznej wiem, że jest dużo braków i niewykorzystanych możliwości programu. W przyszłości zamierzam robić kolejne filmiki z replay'ami z PES'a i zastanawiam się co by można było dodać do takiego filmiku, jakieś sugestie?
Odpowiedz
Musisz zgrać wszystko z muzyką, dobrać odpowiednie filtry aby stworzyć klimat, który pasuje do muzyki. Wszystko powinno się łączyć ze sobą, dynamiczna akcja z dynamiczną muzyką.
Odpowiedz
Dużo brakuje do dobrego filmiku - brak zgrania z muzyką, mało dynamiki, brak jakiegokolwiek klimatu i sensu. Dobrej strony ten filmik nie ma żadnej, no chyba, że ktoś coś wymyśli. Ja nie umie znaleźć.
Odpowiedz
(02-07-2010, 12:40)krasux napisał(a):  Musisz zgrać wszystko z muzyką, dobrać odpowiednie filtry aby stworzyć klimat, który pasuje do muzyki. Wszystko powinno się łączyć ze sobą, dynamiczna akcja z dynamiczną muzyką.

Dzięki za pomoc, na pewno skorzystam.
Odpowiedz
O, PES! Mogę się podpiąć pod Twój temat?
Stary filmik.

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
(02-12-2010, 12:22)Bunch napisał(a):  O, PES! Mogę się podpiąć pod Twój temat?
Stary filmik.

Filmik profeska, naprawdę zazdroszczę umiejętności w SV, ale tylko jedna ładna bramka? Zanim zrobisz filmik trzeba zbudować porządną bazę powtórek, a dopiero potem brać się za tworzenie. Mimo wszystko 5/5
Odpowiedz
Dziękuję. Ale mój film nie miał na celu ukazywanie bramek.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości