Ski Amade 2014
Taki tam luźny film z nart, z założenia miał być dynamiczny, ukazujący piękno regionu Ski Amade, udało się? :D
dzięki za opinie i ewentualne łapki w górę, komentarze, pozdrawiam!

Odpowiedz
Jak dla mnie fajnie wyszło, właśnie jestem na etapie montowania klipu z wyjazdu na deskę i szukam inspiracji.

Dobrej długości ujęcia, fajnie (i co ważne sporadyczne) przejścia, zakończenie z którym zawsze mam problem też fajnie pomyślane.

Wszystko zrobione w SV?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Przy okazji możesz napisać jak zrobiłeś te kolorowe przejścia w 0:22?
Odpowiedz
Także chciałbym się dowiedzieć jakie to przejścia. Szukam szukam, ale nigdzie znaleźć nie mogę...

Wysłane z Smartfona. Za błędy przepraszam.
Odpowiedz
Wpiszcie w szukaj "gówno".
Odpowiedz
(01-14-2015, 0:00)Pinto napisał(a):  Wpiszcie w szukaj "gówno".

Wpisałem i wyskoczył Twój profil z informacją, że gówno wiesz a się wypowiadasz...
Odpowiedz
Te kolorowe przejścia mądralo to film clutter, filmburn, zwane coraz częściej gównem, ze względu na rozplenienie się we wszelkiego rodzaju filmikach. Jak więc widzisz, gówno wiesz, a wypowiadasz się o wiedzy innych.
Odpowiedz
(01-14-2015, 0:00)Pinto napisał(a):  Wpiszcie w szukaj "gówno".

+1
Odpowiedz
(01-14-2015, 18:13)Pinto napisał(a):  Te kolorowe przejścia mądralo to film clutter, filmburn, zwane coraz częściej gównem, ze względu na rozplenienie się we wszelkiego rodzaju filmikach. Jak więc widzisz, gówno wiesz, a wypowiadasz się o wiedzy innych.

A więc wpisz sobie mądralo w wyszukiwarkę tego forum "gówno" i zobacz co Ci wyskoczy... to, że ktoś napisał, że ten efekt się tak znajdzie nie znaczy, że tak jest. A tekst brzmi co najmniej dziwnie....
Odpowiedz
"Szukaj" z lupą na samej górze.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości