Tło pod napisem.
Witam.

Nie znam się na Sony Vegas, praktycznie w ogóle, a nie mogę przerobić ściągniętego wcześniej template, ponieważ nie mam Sony Vegas 12, ponieważ mam system 32 bitowy.

Sprawa wygląda następująco. Obczaiłem sobie na yt, jak zrobić płonące napisy, wszyscy fajnie działa, tylko teraz jest problem. Tło jest całe czarne, a ja chcę, by w tle leciała inna animacja w formacie mp4.
Całość prezentuje się mniej więcej tak.

[Obrazek: 14lu9eh.jpg]

Chcę, by tamten filmik zaznaczony strzałką, był jako tło, czy w ogóle da się jakoś to zrobić? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Ogólnie chciałem by to wyglądało tak jak tu

Niestety nie znam się, a tak jak mówię mam Windowsa 7, 32 bitowego, więc Sony Vegas 12 mi nie pójdzie, żeby sobie te template przerobić.

Pozdrawiam.
Odpowiedz
czy kliknięcie na strzałce skierowanej w dół (make composition child) dla ścieżek z ogniem nie rozwiąże twojego problemu ?

[Obrazek: sv-1.jpg]
Odpowiedz
Problem rozwiązany, już widać tło. Dziękuję : )
Odpowiedz
(03-04-2014, 19:11)Wenzel napisał(a):  Problem rozwiązany, już widać tło. Dziękuję : )

nie ma sprawy :)
Odpowiedz
A dlaczego dwie takie same ścieżki video?
Odpowiedz
(03-04-2014, 21:33)Pinto napisał(a):  A dlaczego dwie takie same ścieżki video?

i przesterowane audio
Odpowiedz
Tak było w poradniku, ja się nie znam na Sony Vegas, wziąłem template, chciałem przerobić tylko napisy, ale nie mam Vegas 12, więc nie mogłem otworzyć template gotowego. Teraz i tak tych napisów, które ja zrobiłem nie widać na tle, ale coś pokombinuję ; p
Odpowiedz
@Wenzel
Pytanie do przema było:)
Odpowiedz
(03-05-2014, 0:17)Pinto napisał(a):  @Wenzel
Pytanie do przema było:)

starałem się odwzorować sytuacje z screenshoota - choć nie ma ona większego sensu w przypadku maskowania jednej warstwy tą samą warstwą...

Walerka napisał(a):i przesterowane audio

... co nie ma wpływu na temat wątku
Odpowiedz