Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szukam naprawdę świetnych przejść
Szukam jakiś naprawdę ciekawych przejść, albo jak zrobić naprawdę ciekawą kombinację przejść.
Mam tez pytanie jak zrobić przejście typu że obraz na chwile się zamazuje a potem w góre/lewo/prawo/dół leci.

Tak kombinuje i kombinuje i nie mogę tego ogarnąć, dlatego proszę o pomoc.
Ew. za dobrą odpowiedz daje plusa :)
Odpowiedz
Naprawdę dobre przejście uzyskujesz naciskając klawisz S. Ewentualnie nasuwając klip na klip. Wszelkie inne - google->wesela+klipy+przejścia-videofilmowanie".
Poszukaj czegoś w stylu Adorage itp. Na allegro dostaniesz też płytki pełne różnych pierdoł tego typu rodzimej produkcji.
Jak chcesz coś niestandardowego (bo i nie do końca wiem co masz na myśli pisząć "przejścia" uzyskasz standardowymi narzędziami Vegasa i odrobiną kreatywności.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(02-28-2014, 5:50)teambestamv napisał(a):  Mam tez pytanie jak zrobić przejście typu że obraz na chwile się zamazuje a potem w góre/lewo/prawo/dół leci.

"Zamazuje" to dość ogólne określenie. Jak nie chodzi o nic wyszukanego to przecież wystarczy dodać odpowiedni efekt przejścia a następnie w dogodnym momencie na keyframe'ach zanimować "lecenie".
Odpowiedz
Takie rzeczy robią pluginy do innego programu niż Vegas.
Ale coś podobnego wiem że uzyskas zkorzystając z paczki pluginów NewBlue FX do Vegasa. Są w nim także i przejścia.
Odpowiedz
Chodzi mi o efekty przejścia takie jak na Adobe after effect np taki:
Odpowiedz
Ale co to w ogóle jest? Ruch całej klatki A w górę do klatki B na dwóch teksturach prezentujących rozmazane jakieś rzeczy?
Odpowiedz
tak przede wszystkim o to mi chodzi i tego typu.
Odpowiedz
Err, nie wiem, może o coś takiego chodziło?

Jeden z pierwszych wyników, które wyskakują na yt po wpisaniu "Sony vegas cool transition". :D
Ale serio, vegas w KAŻDEJ odsłonie to program stworzony z myślą o montażu. Jak interesuje Cię coś bardziej skomplikowanego, niż cięcia twarde, to powinieneś pomyśleć o czym innym a nie o wersji pro.
Odpowiedz
Dobra dzięki chopaki za czas i pomoc, temat można zamknąć :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości