Trailer filmu "Ogniem i mieczem"
Siema! Jestem tu nowy! Montażem interesuję się od ponad 2 lat, w Vegasie siedzę od około roku. Chciałbym przedstawić moją najnowszą pracę, trailer filmu J. Hoffmana pt. "Ogniem i mieczem". Co o nim sądzicie ? Pozdrawiam i dzięki za opinie!
PS. Na kanale jeszcze więcej moich filmów, wszystkie robione w Vegasie ;)

Odpowiedz
Szczerze powiedziawszy, wygląda naprawdę dobrze. Prawie jak jakiś oficjalny trailer najnowszych filmów ;)
Odpowiedz
Ładne. Przesuwam do właściwego działu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Dzięki za opinie panowie!

Cytat:Prawie jak jakiś oficjalny trailer najnowszych filmów ;)

A czego brakowało, by nie był "prawie" ? :)
Odpowiedz
Zabrakło czegoś w rodzaju - "THIS SUMMER.." :D
Odpowiedz
Użyłem słowa "prawie", bo to w końcu fanowski trailer. W takim wypadku ciężko byłoby inaczej powiedzieć ;)
Odpowiedz
Cytat:Zabrakło czegoś w rodzaju - "THIS SUMMER.." :D

Hahaha, no jeśli tylko dlatego nie jest on jak oficjalny to super :)

Cytat:Użyłem słowa "prawie", bo to w końcu fanowski trailer. W takim wypadku ciężko byłoby inaczej powiedzieć ;)

Czyli tylko dlatego go tak nazwałeś, bo to fanowski trailer? Dopytuję tak, gdyż chcę wiedzieć jakie błędy popełniłem, by następny trailer, który już niedługo, był jak oficjalny trailer filmu :) Tylko taki poziom mnie interesuje ;)
Odpowiedz
Źle się wyraziłem. Błędów nie widzę, jest bardzo dobry. Chodziło mi o porównanie do oficjalnych trailerów, za pomocą słowa "prawie" (jako łącznika). Nie w sensie, że jest prawie jak, tylko, że prawie jakby był oficjalny. Dobra, nie umiem wytłumaczyć, mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi :)
Odpowiedz
To mogłeś w sumie napisać, że jest "jak oficjalny trailer" , bo to prawie właśnie pokazałoby jakbyś miał wątpliwości dlatego spytałem, co do poprawy, bo krytyka konstruktywna jest bardzo potrzebna, żeby ciągle nasz poziom rósł :) Wszystko teraz rozumiem i cieszę się, że film podoba się :)
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości