Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak zrobic cos takiego
Witam
Z Gory przepraszam jesli jest to niewlasciwy dzial.

Chcialbym sie dowiedziec jak mozna zrobic takie intro (tak tl sie nazywa?), ze krazy ziemia(jak Google Earth) i nagle namierza sie okreslone miasto i obraz przybliza sie w jego okreslone miejsce? Mniej wiecej tak jak w filmach typu James Bond.

Ps. Przepraszam za bledy w pisowni i brak polskich znakow, ale pisze z telefonu.
Odpowiedz
Google Earth.
Odpowiedz
Można to zrobić na wiele sposobów.
Jednym z nich jest nagranie odpowiedniej sceny w google earth przy pomocy programu fraps.
Jak już masz nagraną taką scenę to musisz odpowiednio ją zaanimować , porobić przejścia,i nałożyć filtry.Są na necie tutoriale do tego,trzeba szukać a na pewno sie coś znajdzie.
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz
Takie mapy ładnie wychodzą w iMovie - więc postaraj się znaleźć kogoś z Mac'kiem... W MacBook pro - iMovie jest domyślnie zainstalowany.

Ps. Też piszę z telefonu, a mam polskie znaki. Jak się chce, to się da!

Odpowiedz
(02-22-2014, 14:01)Tojapatryk napisał(a):  Witam
Z Gory przepraszam jesli jest to niewlasciwy dzial.

Piszesz do nas z góry i walisz do nas z dział?

(02-22-2014, 14:01)Tojapatryk napisał(a):  ze krazy ziemia

to ma być szalony ziemniak czy szalona ziemia?

(02-22-2014, 14:01)Tojapatryk napisał(a):  i nagle namierza sie okreslone miasto i obraz przybliza sie w jego okreslone miejsce?

namierza, zamarza czy zamraża?

(02-22-2014, 14:01)Tojapatryk napisał(a):  Mniej wiecej tak jak w filmach typu James Bond.

Chyba James Bond wie o co Ci chodzi.

(02-22-2014, 14:01)Tojapatryk napisał(a):  Ps. Przepraszam za bledy w pisowni i brak polskich znakow, ale pisze z telefonu.

Szczerze mówiąc wali mnie to z jakiego środka przekazu korzystasz, jeśli już to robisz to rób poprawnie.
Pozdrawiam i maszkoer darwanie to w skudpie, ok?
Odpowiedz
Jak masz smartfona (a pewnie masz bo w końcu piszesz jakoś na forum) to kup sobie klawiaturę SWIFTKEY. Ona sama dodaje znaki oraz poprawia błędy. Ja taką mam.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości