Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Maskowanie
Witam. Nałożyłem warstwę - głowę Lewandowskiego, żeby była przed tekstem, ale jak widać nie ma na niej efektów jak na reszcie filmu. I pytanie czy istnieje jakiś szybki sposób, żeby dodać identyczne efekty do głowy, czy trzeba to wszystko ręcznie dopasować? A może w ogóle źle to robię?
Jestem laikiem w takich sprawach, nie hejtujcie że banał ;) pzdr

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz
To o co pytasz wnioskuję z miniaturki. Ręczna robota.
Ponieważ napisałeś pytanie w tak niezrozumiały, dziwny, pokrętny sposób że nikt nie wie o co Ci chodzi.
Odpowiedz
Ok będę robił to ręcznie.
Co do tego że nie zrozumiale napisane to po prostu nie wiem jak to inaczej opisać 'jak w szybki sposób dopasować efekty/kolory głowy do reszty ciała' bardziej zrozumiale ? ;)
Odpowiedz
Co? Teraz sformułowałeś pytanie że odbieram to jakby chodziło Ci o jeszcze coś innego. A przecież wciąż pytasz o to samo.
Odpowiedz
Takie są efekty pisania na szybko, bez polskich znaków i przecinków.
Ciekawe, czy w sklepie też ma problem z wysławianiem się, jak czegoś szuka, a nie wie, jak to się nazywa ;) Sprzedawca pewnie pęka ze śmiechu...

@Ejdżicztery - chodzi Ci o to, żeby dopasować kolorystycznie twarz, która jest na osobnej warstwie (bo jest wstawiona)? Do tego celu musisz użyć korekcji koloru (Color correction, Color curves).
W Vegasie pro 12 możesz spróbować automatycznego dopasowania koloru, przy użyciu Color Match.

Pomijam fakt, że za takie pisanie powinno polecieć ostrzeżenie. Zróbmy tak - poprawisz swoje wpisy (dodasz przecinki, kropki), i zapominamy o tym. Odpowiedź na swoje pytanie dostałeś awansem, więc mam nadzieję, że się zreflektujesz i zastosujesz poprawki. Ok?
Odpowiedz
Oj panowie, myślałem że posty o 11 rano po piątku są wybaczane a tu od razu jazda z biednym pół trzeźwym kolegą .. ;) Tak mój błąd, dzięki ze obyło się bez warna ,błędy poprawie trochę później pozdro.
Odpowiedz
Nie są.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja odniosłem wrażenie, że pyta o to czy trzeba ręcznie maskować klatka po klatce ten napis, który jakby znajduje się za zawodnkiem. Wiecie, taki efekt, że coś znajduje się za kimś i go opływa. A potem pisze o tym samym, że chodzi mu o kolorystykę jakiejś głowy wstawionej. A gdzie takie coś widzimy na screenie? Jakaś dodana głowa? Ja tego gościa nie kumam :)
Odpowiedz
I znowu kilka postów o niczym. Jak można pomagać komuś kto nie wie o co mu chodzi, albo nie potrafi przełożyć tego na język polski i we właściwy sposób przelać swoje myśli na papier - czytaj odpowiednio sformułować w ojczystym języku post. Kuźwa co to "Dziady" Mickiewicza i mamy się zastanawiać co autor miał na myśli?
Odpowiedz
Walerka, Twój post oddaje sedno. Bardzo mi się podoba.
Choć kolega wyraźnie zaznaczył, że to przez alkohol, no nie?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości