Brak opcji wyłączenia/uśpienia komputera
Mam problem w Windowsie 8.
Zawsze było okej, ale nagle, nie wiadomo skąd dostałem pewien problem...
Mianowicie, nie mogę dać kompa w tryb uśpienia oraz wyłączyć go tradycyjnie (mogę go zgasić jedynie przytrzymując przycisk wyłąćzania długo).
Klikam "uśpij", komputer się usypia i 1 sekundę potem automatycznie znowu startuje. Klikam "zamknij", komputer się usypia i 1 sekundę potem automatycznie znowu startuje. Resetowałęm ustwienia usypiania na domyślne ale to nic nie dało.

Problem pojawił się z dnia na dzień.
Czy wiecie co jest grane?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Nie masz przypadkiem płyty gigabyte - mam to samo czasami i robi mi się to nie przypadkiem, a raczej po instalacji jakiegoś softu. Lekarstwo - ustawić jeszcze raz zaawansowane opcje zasilania
Odpowiedz
Że mną to było tak ze raz działało a potem nagle przestało. A nic szczególnego nie robiłem. Sprawdzałem te opcje co mówisz wczoraj ale bez efektów. Wypialem myszkę, tez bez efektu. Ustawiłem opcje zasilania od nowa, grzebalem, ustawiłem na domyślne ale to nic nie dało. W opcjach karty sieciowej tez anulowalem jej wyvudzanie (można to zrobić). I nic, a przecież nigdy wcześniej nie miałem z tym problemów. Tak, płyta to Gigabyte 2011 z tego co pamiętam. Co ciekawe, dziś kupiłem 5-tą myszkę, tym razem na kabel. I komputer się już gasi. Klątwa myszek bezprzewodowych, ale... przecież bez niej wczoraj też próbowałem i bez podpięte nie było poprawy. W sumie to sam juz nie wiem co wpłynęło na to ze się naprawić. Wątpię że inna myszka bo wczoraj ją badalem.

(Wiadomość została napisana z mojego telefonu)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości