problem po stworzeniu filmu
witam.Mój problem wygląda tak. Stworzyłem filmik w SV, użyłem do tego pare zdjęć i filmik którego prędkość zwiększyłem. W samym programie wszystko ładnie działa, lecz po wygenerowaniu filmu już nie. Zdjecia/przejścia/dźwięk są na swoim miejscu jednak brakuje przyśpieszonego filmu, po prostu jest czarny ekran. Może mi ktoś pomóc w rozwiązaniu tego problemu? Próbowałem generować film w kilku formatach (nie wszystkich) i nie ma efektu
Odpowiedz
Czy próbowałeś renderować kawałek do nieskompresowanego AVI? Wygląda na jakiś problem z DirectShow / kodekami
[Obrazek: i15.jpg]
Odpowiedz
tak tego próbowałem. problem już jest na etapie renderowania w programie, kiedy widać okno postępu, w podglądzie leci filmik, ale dochodzi moment tego przyśpieszonego kawałka i robi się czarne tło
Odpowiedz
Hmm, czego próbowałeś? Tylko do avi renderowałeś? Próbowałeś do mpeg, mp4, mov czy jakiegoś innego formatu ;p?
Nie udzielam odpowiedzi na PW.
Odpowiedz
już chyba nawet do wszystkich próbowałem :)
Odpowiedz
Było - poszukaj "czarny ekran" "brak obrazu" etc.
Odpowiedz
szukałem już wcześniej. mam kodeki, doinstalowałem x264 oraz corepng jednak nic się nie zmieniło.
edit:
prawoklik na film, własciwiości na samym dole, otwiera sie okienko i klikamy w resampling deaktivieren (wersja niemiecka). Teraz jest filmik tylko się poprzestawiało wszystko co było po nim. a sam filmik nie wyszedł najlepszej jakości.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości