MotoDSW || Kolejny film z serii "motocyklowe"
Witam, w natłoku pracy znalazłem czas aby nakręcić i zmontować coś swojego. Motocykli ciąg dalszy:

Pozdr
Odpowiedz
Zawsze z ciekawością oglądam Twoje produkcje. Brawo. Ostatnie ujęcie - koło się obraca do tyłu :)
Odpowiedz
(02-12-2014, 18:04)mateuszszar napisał(a):  Zawsze z ciekawością oglądam Twoje produkcje. Brawo. Ostatnie ujęcie - koło się obraca do tyłu :)

Dzięki mateuszszar. Przy tej produkcji zacząłem w końcu używać zwykłej kartki z rozrysowanymi scenami, bo często zapominałem co mamy nakręcić w danym dniu. Przydało się to.

[Obrazek: 219631screenplay_tn.jpg]
Odpowiedz
Zgadza się. Storyboard jest bardzo pomocny. Wiadomo, że można uzupełniać ujęcia jak w plenerze znajdziesz coś ciekawego, jakiś nowy pomysł, inne ujście. Ale baza jest bardzo ważna - żeby się nagle nie okazało, że brakuje tego czy innego ujęcia do sklejenia opowieści... a na następny dzień - inna pogoda... inne światło itd.
Odpowiedz
Tutaj niestety w jeden dzień tego nie ogarnęliśmy czego efektem są zmienne warunki pogodowe w filmie - deszcz, słońce, chmury itp ;)
Odpowiedz
Trzeba przyznać, że storyboard też ładnie narysowany ;)
Odpowiedz
(02-12-2014, 21:00)lamp.art napisał(a):  Trzeba przyznać, że storyboard też ładnie narysowany ;)

Dzieki lamp.art
Odpowiedz
Chylę czoła, naprawdę świetny film! Wrzuciłem nawet do "polecanych" na swojej stronie.
Bardzo mi się podobało!

Na uwagę zasługują:
1. ładna korekcja kolorów (pierwsze ujęcia wyglądają jak kadry z kina!)
2. świetne UDŹWIĘKOWIENIE
3. dobrze dobrana muzyka
4. motyw: dwoje braci/kumpli, którzy wyrośli i kontynuują swoją pasję
5. ujęcia (podobało mi się z brudami w powietrzu oraz z liśćmi)

Tylko ostatnie ujęcie zwieśniacza cały film, ja bym cokolwiek innego tam wstawił niż nieudolny twixtor.

Jeszcze raz, świetna robota! Namęćzyłeś się.
Odpowiedz
(02-12-2014, 23:01)Bunch napisał(a):  Chylę czoła, naprawdę świetny film! Wrzuciłem nawet do "polecanych" na swojej stronie.
Bardzo mi się podobało!

Na uwagę zasługują:
1. ładna korekcja kolorów (pierwsze ujęcia wyglądają jak kadry z kina!)
2. świetne UDŹWIĘKOWIENIE
3. dobrze dobrana muzyka
4. motyw: dwoje braci/kumpli, którzy wyrośli i kontynuują swoją pasję
5. ujęcia (podobało mi się z brudami w powietrzu oraz z liśćmi)

Tylko ostatnie ujęcie zwieśniacza cały film, ja bym cokolwiek innego tam wstawił niż nieudolny twixtor.

Jeszcze raz, świetna robota! Namęćzyłeś się.

Racja te ostatnie ujęcie mogłem odpuścić lub dać jako statyczny obraz, ale już poszło i trzeba myśleć o kolejnym projekcie. Cieszę się, że się podoba, miał być jeszcze lektor, ale zabrakło mi już pomysłu na tekst a nie chciałem żeby z tego komedia wyszła.
Odpowiedz