Firefox v.27 nie zapisuje pobranych plików, w ustawionej w opcjach lokalizacji
Witam

Nie jest to wprawdzie problem związany z vegasem, ale niestety nie mam się kogo poradzić. Dlatego założyłam ten wątek na Waszym forum.

Otóż od kilku dni mam dziwny problem z przeglądarką Firefox. Pobierając jakikolwiek plik z sieci w firefoxie, zapisuje się on nie tam gdzie ma ustawione w opcjach (u mnie jest to dysk F), tylko odgórnie na dysku C.
W sytuacji, kiedy wymuszę zapis na dysk F, to plik zostanie zapisany na dysku F, ale do tej pory bez wymuszania zapisywało się prawidłowo, nie było z tym problemu.

Szukałam rozwiązania w internecie, ale niestety nie znalazłam.

W załączniku podpięłam fotkę na tę okoliczność, bo czegoś nie rozumiem. Na zdjęciu widać, że na dysku C są tylko te trzy pliki, ale przecież tak nie jest. W momencie kiedy nacisnę na dysk C w oknie po lewej stronie, wyświetlają mi się wszystkie katalogi, które na nim są, a te trzy pliki po prostu znikają.

System Windows 7 64-bit.
Nie wiem czy to jest istotne, ale w ciągu ostatnich kilku dni aktualizowałam sterowniki NVidia, odnawiałam avasta na kolejny rok, no i zaktualizował mi się Firefox do wersji nr 27.

Już nie wiem co jest grane. Nie umiem sobie z tym poradzić. Może ktoś z Was miał podobny problem i pomoże mi go rozwiązać.

Jeszcze jedna rzecz - czyściłam też system CCleaner-em. Myślałam, że to pomoże, ale niestety, nic z tego.

----------------------------------------------------------------------------
Temat do zamknięcia. Wróciłam do wersji FF 26.0 i wszystko jest OK.
Wersja 27 jest chyba powalona.

Załączone pliki Miniatury

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości