synchronizacja materiału z 2 kamer
Czy mógłby mi ktoś p[odpowiedzieć, w jaki sposób synchronizować materiał filmowy z dwóch kamer na sony platinum 12? Będę bardzo wdzięczny za każdą podpowiedź. Pozdr.
Odpowiedz
Najlepiej i najszybciej pluginem pluraleyes.
Odpowiedz
Ręcznie...
Jest plugin, (płatny) który potrafi synchronizować: http://www.redgiant.com/products/all/pluraleyes/

krisit był szybszy ;)
Odpowiedz
Dzięki, mam jeszcze pytanie, zainstalowałem plural eyes (trial), ale w żaden sposób nie wiem jak współdziała on z sony platinum. Przy eksporcie materiału z PE jest tylko opcja do premiere. Moglibyście doradzić jak zrobić, żeby SP był kompatybilny z PE. Sorry, za te pytania, podejrzewam, że są dziecinne, ale nigdzie nie mogę znaleźć info na ten temat. Na tutkach widziałem, że sony współpracuje pluralEyes. Pozdrowienia.
Odpowiedz
Odpowiedz
Dzięki piękne, ale ten tutek dotyczny sony vegas pro, a ja pytałem czy pluralyes współpracuje z sony platinum 12. Coś może wiadomo na ten temat? macie jakieś doświadczenia? Pozdrawiam
Odpowiedz
nie mam Platinum.
Odpowiedz
Już odpowiedziałem w drugim wątku, czytać kuźwa, czytać! Producent podaje zawsze, z czym co chodzi. Nawet wersje kradzione w readme mają zwykle informacje...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz