TELEDYSK SONY VEGASA!
Panowie i Panie, mam niebywałą przyjemność zaprezentować swój najnowszy film. Jest nim (prawdopodobnie jedyny na świecie) teledysk o... sofcie komputerowym. Zgadnijcie jakim!

Zapraszam gorąco do oglądania i komentowania:

[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Podziwiam ogrom pracy włożony w stworzenie tego no i dziękuję za pozdrowienia. W pierwszym odruchu pomyślałem nawet, że może by zrobić odpowiedź, ale potem doszedłem do wniosku, że to mniej więcej jak ciąganie Braci Figo-Fago po sądach za piosenkę o Cyganie.
Ot, taki, nazwijmy to, specyficzny folklor. W każdym razie gratuluję, dobra robota, choć treść z dupy. Muzykę też sam robiłeś? Czy tylko udawałeś, że grasz?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
efix, a jaką odpowiedź? To znaczy jakby ona miała wyglądać? Treść, forma? Co ci chodziło po głowie w pierwszej chwili?
Muzyka została zrobiona wyłącznie z dźwięków Windowsa 98 i Windowsa XP - taki smaczek.
Ale akurat mojego autorstwa ona nie jest.
Odpowiedz
A najlepsze w tym wszystkim jest to, że i tak wróciłeś do tego zje.anego Vegasa po przygodzie z Premierem:)
Odpowiedz
Pinto, bo to jest tak... Masz dziecko, nie? Znasz swoje dziecko na wylot. Wiesz jakie jest uparte i jakie sprawia problemy. Ale... znasz je najlepiej na świecie. Zawsze możesz sobie inne dziecko adoptować, wziąć większe, silniejsze, ładniejsze. Ale to zawsze będzie "cudze dziecko". I mimo, że Twój bachor rozrabia, to go kochasz i nie wyrzucasz...
Odpowiedz
Zajebiste. Ubawiłem się jak dziecko... Ostatnio tylko cezik tak na mnie działa, więc wysoko postawioną poprzeczkę miałeś, a i tak dałeś rade.
Szkoda tylko, że tradycyjnie już przekręciłeś mój nick ;)

Ps. Właśnie zdradziłem, po czym rozpoznawałem Twoje wszystkie wcielenia (siostra, szmaciarz, fix kanada itd.). Zawsze popełniałeś ten sam błąd. Zawsze pisałeś mój nick przez jedno "sz" ;) a tym czasem...zerknij dla pewności :)
Niemniej jednak dzięki wielkie za uwzględnienie. Mimo, że z Tobą problemy, to jakoś tak się rodzinnie zrobiło. Chyba się wybiorę na Kurdwanów żeby wypić coś dobrego... W każdym razie - Twoje zdrowie (opijam czymś dobrym ;)
Odpowiedz
No, bardzo się ciesze że się podoba video. Już nigdy nie wezmę się za kręcenie teledysków, to straszna robota (pozdrawiam Bentee). Choć generalnie nie podoba mi się bardzo obraz, jakość w tym filmie. Ten teledysk to jeden, wielki SZUM. Zupełnie nie widać, aby był kręcony lustrzanką. Z drugiej strony w tak małym mieszkaniu i samemu, operowanie obiektywem 50mm (duża ogniskowa) przy świetle 1.8 jest albo niemożliwe albo niebywale trudne (uciekanie z głębi ostrości i nic nie mieszczące się w kadrze). A na jakieś: http://allegro.pl/samyang-16mm-f2-0-do-l...39155.html 16mm ze światłem 2.0 już mnie niestety nie stać. Ale ten wymieniony tutaj obiektyw to rarytas jak nic. Bardzo uniwersalny, chyba dopiszę go do listy życzeń nawet, ale cholernie drogi, bo już wolałbym w jakieś glidecamy iść.

Najlepsze bo jakoś ubzdurałem sobie "Mateuszara" i już. Zakodowałem i nawet nie miałem potrzeby sprawdzać "bo przecież tak się nazywa tu na forum". Koniec końców, taki "pewniak" pojawił się i na napisach. Gdybyś mi o tym nie napisał, nadal bym nie wiedział, że zawsze przekręcam Twój pseudonim :)

Co do moich "wcieleń" to one nie były tutaj bez powodu, jednak zabroniono akurat mnie używać innych pseudonimów. Zmuszono mnie do pozostania pod swoim.

Chciałem dać znać, że jestem wdzięczny za pomoc, za rady udzielone przez dwóch najbardziej aktywnych tutaj userów, więc zamieściłem pozdrowienia. Fajnie.

A żeby się napić, to wybierz się na Rynek lub Kazimierz, a nie na Kurdwanów :)
Odpowiedz
Bunch - odpowiedź w sensie odpowiedzi wideo oczywiście. Z tym, że byłaby to pierwsza na świecie piosenka o Bunchu... :)

Odpowiedz
- nie mogłem się powstrzymać :D
Odpowiedz
Nie mogłem się powstrzymać i wrzuciłem mu komentarz, przy okazji reklamując Twój film. Pożytek taki, że gościu czyta na pewno forum, niemal cytował.
Więc, Bunchu, jeszcze raz szacun, nawet jak wygadujesz kompletne bzdety i jest to wkurzające, ma swój urok ;P

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości