Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z renderowaniem w Vegasie
Posiadam Sony Vegasa 12.0.
Mam z nim pewien problem otóż gdy chce wyrenderować krótki plik max 2/3 minuty render przebiega pomyślnie, lecz teraz chce wyrenderować film o długości ponad 15 minut i napotykam pewne problemy...

Nie owijając w bawełne, wyrenderuję mi się około 13% i wtedy obraz na podglądzie renderu się zatrzymuję i nic nie można zrobić. Niby program działa ale gdy naciskam "Anuluj" piszę że akcja została zakończona przeze mnie i nic więcej... Dzisiaj jeszcze udało mi się wyrenderować do 68 % ale wtedy zrobił się czarny ekran i też nic się nie dało zrobić...
Nie chce korzystać przykładowo z HitFilma ponieważ wyprobowałem i ten program to jedne wielkie G.
Pozdrawiam.

Posiadam Triala.
Odpowiedz
@Refresh
Odpowiedz
Twoja opinia o HitFilmie w zasadzie oznacza, że szkoda tracić czas na dyskusję z Tobą i tłumaczenie czegokolwiek.
Przeczytaj jeszcze raz uważnie regulamin, wypij ciepłe mleko, uzupełnij wszystkie niezbędne dane, to spróbujemy coś pomóc. W przeciwnym wypadku temat ląduje w koszu. Albo nawet i nie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Eh...
Mój komputer:
http://itpc.net.pl/sygnatura/image/image-4191.jpg

Obudowa pewno nie ma znaczenia ale ją też napiszę: SPC Gladius M40.
Długość filmu: ok. 16 minut.
Czym film był nagrywany: Mirilis Action
Odpowiedz
Action używa własnej wersji AVC. Czy nagrany materiał exportowałeś do MP4? Czy wrzuciłeś na żywca nagranie w AVI. Jeśli druga wersja, to wyexportuj Action'em do MP4 i podmień w Vegasie.
Odpowiedz
Wcześniej nagrywałem Actionem, wsadzałem do Vegasa i odrazu się renderowało bez mniejszych problemów, teraz dopiero się dzieję tak jak w pierwszym poście, możesz mi powiedzieć czym mogę wyexportować do mp4?;>
Odpowiedz
Actionem ;)

Klikasz prawym przyciskiem na nagrany klip > eksportuj zaznaczony klip > profil: 1080p High Profile (ale zależy w jakiej rozdzielczości nagrywasz); jakość wideo: wysoka; bitrate - maksymalny > START
Odpowiedz
Jeszcze kolejne takie dziwne pytanie... WIesz może gdzie dokładnie eksportują się te pliki?
Podmieniają te co były czy może gdzieś indziej?;)
Odpowiedz
Nie wiem, gdzie masz ustawiony katalog docelowy.
Musisz sobie odpalić program, i zobaczyć w opcjach.
I przestań pytać o tak banalne rzeczy, bo mnie szlag trafi! ;)
Lenistwo trzeciego stopnia się włączyło? Czy ogólne "mam to w dupie i nie chce mi się nawet przekikać właściwości programu"?
Odpowiedz
Eh. Tam gdzie zwykle zapisują mi się filmy nie ma żadnych nowych plików poza tymi gdzie jest nagranie z gry, stąd również moje pytanie czy podmieniają się pliki czy gdzieś indziej zapisują...

@Edit
Znalazłem...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości