Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Adobe after effects
Siemka, czy są na forum użytkownicy korzystający z programy adobe after effects?

Czy jest ktoś w stanie polecić mi jakieś forum podobne do tego, tylko o tematyce AE? Może być nawet anglojęzyczne, albo polskie forum. Chciałbym się trochę nauczyć też o tym programie żeby mieć porównanie, także z góry wielkie dzięki za info :)

pozdrawiam Misiek

P.s dla ludzi chcących nabić sobie posty i mówiących coś typu "wpisz w google" albo "let me use google for you" dziękuję za opinie. Chce poznać przede wszystkim fora które WY polecacie.
Równie dobrze możesz się tutaj pytać o forum np. Mayi.
Skoro Ty na forum chcesz się uczyć o programie, to chłopie... Jakby to rzec, błądzisz. Podręcznik, samouczki różnej maści, ćwiczenia producenta a potem ludziom głowę zawracaj jak już masz jakieś podstawy.
Już po samym pytanie widać, że nie zrobiłeś choćby elementarnego wywiadu - porównywanie AFX i Vegasa to jak porównywanie bo ja wiem, śrubokręta i młotka. Są w zasadzie do różnych rzeczy...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Ja Ci mogę napisać forum o AfterEffects jakiego nie polecam.
(02-03-2014, 1:00)efix napisał(a):  Skoro Ty na forum chcesz się uczyć o programie, to chłopie... Jakby to rzec, błądzisz. Podręcznik, samouczki różnej maści, ćwiczenia producenta a potem ludziom głowę zawracaj jak już masz jakieś podstawy.
Już po samym pytanie widać, że nie zrobiłeś choćby elementarnego wywiadu - porównywanie AFX i Vegasa to jak porównywanie bo ja wiem, śrubokręta i młotka. Są w zasadzie do różnych rzeczy...

Ale widzisz, w jakichś prostych słowach muszę powiedzieć o co chodzi, bo gdybym napisał "dawać mi tu link bo chce" to byłoby niegrzeczne. A Ty kolego nie wiesz czy chce tam zawracać komuś głowę o poste rzeczy, czy chce chociażby poczytać forum(na pewno nie ma tam jednego działu). Nie chce się tu rozwodzić dlaczego i po co. Bo raz nie musisz tego wiedzieć, a dwa nie będę pisać tu książki, o tym co i jak chcę zgłębiać. Zadałem proste pytanie, czy jest ktoś w stanie polecić mi jakieś fajne forum. Więc oczekuję prostej odpowiedzi - tak, nie. Nie chcesz podawać, nie musisz przecież Cię do tego nie zmuszam.

Kolega "Pinto" udziela prostej odpowiedzi. Na pewno zgłoszę się do tej osoby.

I jeżeli ktoś jeszcze, zna jakiś adres URL forum AE który poleca to z chęcią poproszę :)

pozdrawiam
(02-03-2014, 0:37)Pinto napisał(a):  Równie dobrze możesz się tutaj pytać o forum np. Mayi.
(02-03-2014, 21:59)Misiek9219 napisał(a):  Kolega "Pinto" udziela prostej odpowiedzi. Na pewno zgłoszę się do tej osoby.

Daj znać, jak ta "osoba" Ci odpisze ;)
Ps. Chciałbym zobaczyć minę Pinto, jak to przeczyta...

Powinieneś raczej szukać w google:
http://www.autodesk.com/products/autodesk-maya/overview
Daj znać, jak ta "osoba" Ci odpisze ;)
Ps. Chciałbym zobaczyć minę Pinto, jak to przeczyta...

No raczej nie odpisze....
Widzisz... nie o to chodzi, że ktoś się uparł, żeby Ci nie pomóc, tylko po prostu - tutaj masz zbiorowisko vegasowców. Na dodatek - jak przeglądniesz, jakie są tematy poruszane, to zobaczysz, że głównie panuje gimbaza robiąca filmiki z gier. A jak ktoś już ma coś z AAF, to raczej gotowe zerżnięte szablony z dodanym własnym napisem - i tak powstało super hiper intro do gównianego filmiku z gry.

Dlatego, jak starsi (bardziej doświadczeni) mówią, że to kiepski pomysł, aby tutaj szukać informacji w temacie AAF, to warto jest jednak posłuchać i wyciągnąć wnioski.
No ja to wszystko rozumiem :)
Ale czasami się zdarz, że ludzie obcują z wieloma programami, bo co by było gdyby ktoś od razu wiedział że program x albo y jest najlepszy.
Trzeba spróbować wielu rzeczy.

Ale pewien kolega przystał mi na Pw linki do forum które poleca, więc się da :)
I jeszcze jeden się zadeklarował, że napisze, którego nie poleca...

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości