Plik ISO. Jak to zmienić
Witam,

Mam problem z plikiem ISO. Taki powstaje mi w przypadku renderingu bezposrednio z Vegasa PRO 12 na płytę BD. Czy ktos wie gdzie i co zrobic żeby zapis był w innym pliku tak by móc bez problemu później nagrywać kolejne płyty już z poziomu pliku a nie vegasa ??

Kolejny problem. Co może byc nie halo że na BD Samsunga z serii E płyta BD działa poprawnie a na BD z serii F Samsunga plyta tylko sie odtwarza ale nie można jej przewinąć ani spauzować .. ( płyty wyrenderowane sa z Vegasa PRO 12 )

Dzięki za pomoc
Odpowiedz
Każdy program do nagrywania płyt obsługuje ISO, więc gdzie tu problem?
Odpowiedz
Chodzi o to że gdy wypalam bezpośrednio z Vegasa płyte BD zapisuje mi przy okazji w folderze plik ISO. Co zrobić żeby ponownie ale juz nie z Vegasa lecz z tego folderu nagrac na płyte BD z pliku który wczesniej zapisał się jako ISO a ktory po nagraniu na plyte nie dziła w BD . Z gory przepraszam za byc moze trywialne pytanie ale nie jestem expertem w tej dziedzinie

Pozdrawiam
Odpowiedz
Nie ma prawa działać, jeśli ISO nagrywasz na płytę jak zwykły plik. Płytę trzeba nagrać wybierając odpowiedni tryb, np. w ImgBurn "zapisz obraz na dysk", w NERO "nagraj plik obrazu" w menu "nagrywarka".
Odpowiedz
wszystko jasne . Dziękuje
Odpowiedz
w windowsie 7 lub 8 - Prawy przycisk myszy > nagraj obraz dysku...
Odpowiedz
(02-02-2014, 21:35)mateuszszar napisał(a):  w windowsie 7 lub 8 - Prawy przycisk myszy > nagraj obraz dysku...

Racja, zapomniałem o tym, bo nie używam tego. Nigdy nie wypalam płyt z maksymalną prędkością, a w narzędziu windowsa nie ma możliwości jej ustawienia.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości