Chyba mi się nie chce...
Wiecie co, panie i panowie? Od jakiegoś czasu jak wchodzę na forum, to coraz bardziej nie chce mi się ani czytać wątków, ani na nie odpowiadać, ani cokolwiek wrzucać... Nic mi się już kuźwa nie chce. A jak pomyślę, że jak z nowym Vegasem zacznie się pierdolec na temat film clutter w 4K, "dlaczego nie chodzi mi na lapku", albo "ciągle mi się wywala, czy nie dziwne to? co za gówniany soft", to chyba przeproszę swoją witrynę i wróce do efektów...
No dobra, późno jest, ponarzekałem.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
(01-30-2014, 0:55)efix napisał(a):  A jak pomyślę, że jak z nowym Vegasem zacznie się pierdolec(...)
O, czyżby jednak było coś wiadomo?:)
Odpowiedz
Spoko efix, jeszcze czeka Cię obejrzenie pierwszego na świecie teledysku o Vegasie...
Odpowiedz
(01-30-2014, 0:56)Pinto napisał(a):  O, czyżby jednak było coś wiadomo?:)

Ależ skąd, to całkowicie bezpodstawne pomówienia, domysły oraz oszczercze insynuacje... :>

Odpowiedz
(01-30-2014, 0:56)Pinto napisał(a):  
(01-30-2014, 0:55)efix napisał(a):  A jak pomyślę, że jak z nowym Vegasem zacznie się pierdolec(...)
O, czyżby jednak było coś wiadomo?:)
Już jednak coś wiadomo - nie będzie działał stabilnie w kompie Bunch-a
Odpowiedz
(01-30-2014, 2:56)Bunch napisał(a):  Spoko efix, jeszcze czeka Cię obejrzenie pierwszego na świecie teledysku o Vegasie...

Efixowi byś może jednak odpuścił co.. :D
Odpowiedz
Cytat:Już jednak coś wiadomo - nie będzie działał stabilnie w kompie Bunch-a
Ha-ha-ha! Ten komentarz mnie rozłożył na łopatki. Dobre!

Ale co odpuścić efixowi? On lubi oglądać moje rzeczy z tego co sobie wyobrażam.

(Wiadomość została napisana z mojego telefonu)
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Oczywiście, że lubię oglądać filmu Buncha choć przyznaję, co nowszy, to gorszy. Tak długo jak będzie się nabijał ze mnie to pół biedy, jak będzie bzdury gadał o Vegasie takie jak systematycznie wypisuje na forum to dostanie wp****l :)

Odpowiedz
W ciągu ostatnich trzech dni parę wątków przesunąłem do kosza, wywaliłem jednego kolesia, drugi się prosi o wywalenie i jeszcze raportuje posty do moderacji bo go ktoś "obraża" a sam nie potrafi dostosować się elementarnych-elementarnych zasad.
Bardzo proszę osoby, które kontynuują dyskusji i odpowiadają na wątki które znalazły się w koszu (zwykle osoby odpowiadające z tapatalk i ogólnie z mobilny) o zaprzestanie tego. Albo wyłączę te wtyczkę albo po prostu moderacja nubów będzie ekstremalna i ruch zmniejszy się tu na tyle, że Tomislater będzie myślał, że forum nie działa. I jedyne posty jakie będa to historie Buncha i jego problemach z myszką.

Odpowiedz
To chyba do mnie ;)
Dobrze. Poprawię się.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości