Janosik True Crime: Pierwsza Krew
Witam!
Przedstawiam wam moją przeróbkę Janosika. W filmiku zawarłem dużo efektów specjalnych, np. Wybuchy, miecze świetlne. Na wstępie piszę, że nie używałem IVONY. Jeśli chciałeś zobaczyć krwawe strzelaniny, automatyczne muszkiety, Janosika walczącego na miecze świetlne czy odrzutowce ostrzeliwujące wojska Murgrabi to zapraszam do oglądania- wszystko w jednym.

Proszę o wasze komentarze i opinie.
Odpowiedz
Misiek, a co to ma wspólnego z Vegasem? Jaki był jego udział w tworzeniu tego wiekomponego dzieła? 10%? Do wyrenderowania?

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Powiem tak: w Vegasie wszystko zmontowałem, pododawałem efekty( np. świecące oczy, lens flary, motion blur, przejścia, handheld ) nowe elemeny( ręce z telefonem-chroma keyer), dźwięki, muzykę i oczywiście zrenderowałem.
W Vegasie nie da się edytować zdjęć i nie ma efektów ( miecze świetlne, wybuchy) więc musiałem się innymi programami podratować.
Odpowiedz
OK, wybroniłeś się. Przesuwam do filmów.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
THX :)
Odpowiedz
(01-29-2014, 0:09)Gmodowiec napisał(a):  dźwięki, muzykę i oczywiście zrenderowałem.

No tu się nie popisałeś przester na przesterze wywala membrany z głośników.
Totalna olewka ścieżki dźwiękowej która jest nie mniej ważna od obrazka. Youtube powinno ci tego nie przyjąć :)
Odpowiedz
Dźwięki musiałem zgrywać Cool record edit z innych filmików, bo takich dźwięków nie miałem i dlatego dźwięk jest jaki jest.
.
.
Kicha, narobiłem się kilka miesięcy na nic :(
Odpowiedz
Bardzo ciężko się to ogląda, jakość dźwięku kaleczy uszy, a brak jakiegokolwiek ładu i składu męczy. Efekty specjalne też tak trochę z dupy pojawiają.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości