Pierwszy problem z Movie Studio 13 :/
Witam Was, otóż niedawno ukazał nam się Sony Movie Studio Platinum 13. Zainstalowałem, zarejestrowałem, wszystko pięknie. Nadeszła ta chwila, ładuje się ... Dochodzi do ostatniego momentu ładowania czyli "Creating windows" i wywala Error -> http://i.imgur.com/YujIx4J.jpg
I co ja mogę zrobić ? W czym tkwi problem ? Nic szczególnego tam nie pisze.
Z góry dzięki za pomoc.
Odpowiedz
Zacznij od sterowników karty graficznej.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Pobrane, zaktualizowane i dalej nic. Odinstalowałem i zainstalowałem jeszcze raz i mam nowego errora -> http://i.imgur.com/3iVGwYC.jpg Co oznacza chyba że mam karte graficzną którą nie obsługuje Movie Studio. Da się temu jakoś zaradzić czy raczej się nie pobawię ?
Odpowiedz
Przecież napisane jest co jest nie tak. Twoja karta graficzna jest nie obsługiwana. Chyba nawet nie tyle przez Vegasa, co przez plugin od HitFilm. Spróbuj poszukać (nie mam w pracy 13 zainstalowanej) odpowiedniego dlla i zmień my nazwę lub wywal.

Odpowiedz
Sorry nie mam pojęcia jakiego dlla szukać. Wywaliłem cały HitFilm z systemu, z rejestru, wywaliłem pluginy HitFilma z Movie Studio i innych dupereli, po włączeniu Movie Studio już się nie wyświetla error a po prostu crashuje i wyświetla się okienko takie jak w moim pierwszym poście.
Odpowiedz
A sprawdzałeś, czy Twój system spełnia wymogi Studia?

http://www.sonycreativesoftware.com/movi...e/techspec

Odpowiedz
Tak wszystko sprawdzone i mój komputer spełnia wymogi. Jedyne co mnie męczy to to że GPU mam słabe i nie widzę go na liście.
Radeon x1600/x1650 Series
Czyli chyba w tym tkwi problem ?
Odpowiedz
No jeżeli GPU nie ma na liście to zdanie "mój komputer spełnia wymogi" jest nie do końca prawdziwe... Że zacytuję klasyka - "Jak jedno koło jest zepsute, to cały tjaktoj jest zepsuty...".

Odpowiedz
Czyli nic z tym nie zrobię nie ? A domyślam się że jak w końcu wyjdzie SV Pro 13 to też na tych samych wymaganiach bądź nawet lepszych więc pora zainwestować w coś mocniejszego :/
Odpowiedz
Myślę, że masz co najmniej jeszcze 3-4 miesiące zanim cokolwiek się pojawi jeśli chodzi o wieści o Vegas 13 ;) A jakie będą wymogi - z pewnością nie niższe niż Studio, a biorąc pod uwagę, że nawet w Mediamarkcie można już kupić telewizory i kamery 4K, to będzie podobny pierdolec jak najpierw przy HD a potem przy 3D. Więc racze należy się nastawiać na nowości związane z 4K a nie na jakieś rewolucje. I obym się mylił, czego sobie i Wam życzę.

Odpowiedz