Belki / grafiki meczowe
Witam , dostałem zadanie stworzyć na niezłym poziomie grafiki / belki dla miejscowego klubu wyświetlające się na internetowych skrótach spotkań np. po zdobytej bramce. Stworzyłem już pare grafik jedna z nich na przykładzie Bayernu link poniżej .

I pytanie , czy wygląda to dobrze i jest na jakimś poziomie czy jednak powinienem jeszcze pokombinować.

prosze o wyrozumiałość że może zły wątek, czy tez nikogo to nie obchodzi i bezsensu wstawiam , nie wiele czasu tu jestem ;) pozdro
Odpowiedz
Jak dla mnie ładne, jest naprawdę spoko. Podoba się.
Odpowiedz
uh, juz myślałem ze nikt sie nie wypowie ;p dzieki , więc teraz daje to dalej ;)
Odpowiedz
Jak dla mnie też spoko, ino dałbym to okrągłe logo po lewej stronie. Raz, że zdaje się taki jest zwyczaj a dwa, że wtedy zrównoważy optycznie logo stacji.
Odpowiedz
ok , zrobiłem tak jak mi radziliście . Pokombinowałem jeszcze z obrotami 3D tego herbu i tu mam jeszcze jedno pytanie , jakim sposobem sprawic by 'miał boki' ponieważ przy obracaniu jest oczywiście płaski.

Szukałem troche i albo jestem upośledzony albo za wiele o tym nie ma.
Znalazłem tylko tu na forum taki sposób http://sonyvegas.info/Temat-Text-3D-z-bokami?page=1
ale to niestety wersja dla niewidomych :/
pozdrawiam ;)
Odpowiedz
Najprostszym rozwiązaniem wbrew pozorom jest jakiś program do 3D, np blender. Dla takiego programu to prosty obrót prostej bryły + dwa obrazki z logiem. (tutoriali pełno w sieci). Zdaje się, że takie proste 3d potrafi też After Effects ...
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości