usuniety Audio track
witam.
Mam następujący problem. podczas tworzenia filmu wpadłem na pomysł ze mój film nie będzie miał oryginalnych dźwięków tylko po prostu muzykę .
wiec skasowałem audio track i został tylko obraz . oczywiście dodałem sobie muzyke lecz teraz chciałbym aby jednak w niektórych fragmentach był tez oryginalny dźwięk . problem w tym ze moj clip składa sie z 50-60 różnej długości filmików (od 3s do 10 min) i dodawanie przycinanie skracanie dopasowywanie od nowa wszystkiego jest strasznie irytujące.
prosze o pomoc czy jest jakaś opcja aby po prostu program dodam sciezkę audio ponownie (juz dopasowaną do przyciętego materiału).

pozdrawiam
Odpowiedz
Co prawda staram się tego problemu unikać przez wyciszanie całego tracka, ale jakbym już trafił na taki problem to sprawdziłbym taką opcję: zaznaczyć cały event do którego chcesz odtworzyć audio(podwójne kliknięcie) i z rozwijalnego menu wywołanego z tego eventu video wybrać "open in trimmer" - w "trimmerze" powinno zaznaczyć dokładnie ten fragment, który jest w evencie, więc tylko pozostanie przeciągnąć spowrotem na timeline ścieżkę audio z trimmera w dokładnie w w tym samym momencie w którym jest ścieżna video. Dociąganie powinno ułatwić sprawę.

Nie zdziwię się jednak jeśli jest jeszcze prostszy sposób - bo tak jak pisałem wyżej unikam tego typu sytuacji a i mimo częstego używania programu, wielu funkcji nie wykorzystałem do tej pory.
Odpowiedz
dzięki wielki !!!!!!!!
Odpowiedz