Retusz na żywo
Retusz obrazu na żywo i to retusz obrazu wideo na żywo to coś, co rzekomo mamy w niektórych programach, ale co powiecie na retusz, jaki zaproponowała ekipa twórców teledysku do utworu Nouveau Parfum od Boggie.
Odpowiedz
Super, trochę pracy włożono w to wideo, chciałbym makingoffa zobaczyć.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Ja też.
Odpowiedz
Trudno tu mówić o makingof materiał z filmowany na żywo pokazujący możliwości programu ,jakiego sam nie wiem i jeszcze nikt nie wiem informacje dostałem od kolegi z forum Motionfreaks Emila Gawina a jest to osoba pracująca w branży fx
Odpowiedz
Teledysk fajny, ale gdzie w nim niby retusz "na żywo"? Bo jakiś interfejs widać, który można dorobić? Na liście płac widzę makijażystkę, fryzjerkę i 5 gości od efektów, więc mamy do czynienia z normalnymi postprodukcyjnymi efektami. Wystarczy przecież poczytać komentarze pod teledyskiem.
Odpowiedz
To pewnie kolejny program twórców Edit Button 2.0
Odpowiedz
Cytat:Hi folks! Sorry to say, but the software is unreal just like everything in the video. The project was made in after effects btw!:)
Cytat:"Actually we shoot 4 videos in different make ups, hairs, and lighting set ups..."
Od biedy coś podobnego w Vegasie można by zrobić, bo jak zwykle o maski się rozchodzi :)
Odpowiedz
Dokładnie, nie ma to nic wspólnego z retuszem "na żywo", idea jest w sumie prosta ale wymaga od ch... i ciut pracy z maskami, trackingiem, kompozycją obrazu no i oczywiście z animacją tych wszystkich dupereli interfejsu.
Marcin, czy ja wspominałem już, że uwielbiam czytać Twoje wywody o efektach specjalnych?
Jakoś nie chce mi się wierzyć, że Emil podesłał Ci ten film z komentarzem, że to zapis pracy jakiegoś narzędzia na żywo. To chyba Twoja dosyć luźna interpretacja. Z ciekawości go zapytam.

Odpowiedz
Tylko mi nie mówcie, że Marcin uwierzył, że ktoś zrobił ten film "na żywo" kiedy ono śpiewała i wyłącznie nagrywał sobie program z puliptu :D
Odpowiedz
Cytat:Trudno tu mówić o makingof materiał z filmowany na żywo pokazujący możliwości programu

Dlatego moje dyskusje o efektach z Marcinem są takie a nie inne...

Odpowiedz