HitFilm express za free (czasowo)
Jak w temacie.
http://hitfilm.com/express/free

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Czasowo mówisz? A zainstalowałem, ale moje pytanie: "czy to naprawdę takie fajne"?
Odpowiedz
Bardzo fajne. A pro jeszcze fajniejsza. Biorąc pod uwagę o jakie rzeczy pytają userzy Vegasa (zreszta ten soft integruje się z Vegasem) to bardzo fajny.
Do efektów, compositingu - zrobisz w tym masę fajnych rzeczy. Nawet prosty tracking ma.

Odpowiedz
Po zainstalowaniu można przeglądnąć tutki z możliwościami...
Odpowiedz
Tutki to można sobie przeglądnąć nawet przed... Akurat informacji co może HitFIlm jest od groma i ciut ciut

Odpowiedz
Integracja z Vegasem? Na czym polega dokładnie?
Odpowiedz
klikasz prawym przyciskiem myszy na event w Vegasie -> "Add HitFilm Effect" -> klip otwiera się w programie HitFilm, gdzie robisz co potrzeba.
Odpowiedz
Ale - Bunch, czy naprawdę tak trudno przejrzeć nawet jakiś filmik albo przeczytać nawet pobieżnie "features"?
HtiFilmem możesz nawet montować jak Cię Vegas wkurzy, renderowac i wysyłać filmy prosto na YT.
Miałbyś szansę do zadania wielu pytań producentowi lub na tamtejszych forum z serii - "Strange is it, isn't it?" (jeśli dobrze oddałem Twoje sztandarowe pytanie...).
Jęczysz stękasz że Vegas nie może tego czy tamtego, dostajesz za friko zajebiste narzędzie do zabawy, nie sprawdzisz nawet co to może i zastanawiasz się głośno czy to aby takie fajne... Rany, jak mnie wkurzają takie postawy...

Odpowiedz
[Obrazek: bwU4r.gif]

Dzięki Mateusz za info. Efix, masz rację. Z tym, że chciałem się po prostu dowiedzieć "czy jest" taka opcja a nie 'masterować' program. Na to przyjdzie czas. Po prostu chciałem uzyskać informację z pierwszej ręki. Nie masz tak, że pytasz czasem kumpla z biurka obok "ty, a wiesz jak to zrobić?" bo wiesz że odpowiedź uzyskasz w sekundę, zamiast szukania na necie co potrwałoby dłuzej? Są takie sytuacje.

Korzystając z okazji, chciałbym się zapytać od razu tylko o jedną rzecz.
Wiem, że można wywołać program z samego Vegasa i tam efekt obłożyć.
Ale takie coś potem musimy i tak wyrenderować i z powrotem zaimportować do Vegasa, prawda? Pomocne będzie to, że już pracujemy na orkeślonym fragmencie (przyciętym odpowiednio przez nas w Vegasie).
Innymi słowy: nie można wywołać HitFilm Express z Vegasa, nałożyć mu tam efektu a potem powrócić do Vegasa i już widzieć dany efekt na filmie?
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Bunch, gdybyś go nie ściągnął i nie zainstalował to rozumiem. Ale to zrobiłeś. Więc nie rozumiem po co pytasz zamiast po prostu sprawdzić.
Pracy z Vegasem jeszcze nie próbowałem, bawiłem się póki co samym programem przez chwilę, więc nie do końca wiem jak to wygląda, ale na sony masz webinarium, se obejrzyj http://www.sonycreativesoftware.com/vega...itewebinar

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości