Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nie mogę użyć opcji Edit Generated Media
Nie mogę użyć opcji Edit Generated Media bo chyba nie mam jakiegoś pluginu
otóż tutaj pojawia się pytanie - Jakiego ?
byłbym wdzięczny za nazwę i link do jego pobrania oraz krótką instalacje tego pluginu.Pozdrawiam
Możesz. Do tego nie ma potrzeby doinstalowywania niczego - jest domyślnie w vegasie.
Może jakiś screen? ;)
Mateuszu, błagam, takie pytania od razu w kosz.

Maciej Lewandowski - efix.pl
proszę

Załączone pliki Miniatury

Otwierasz projekt z innego Vegasa?
Coś odinstalowywałeś?

Jeśli to pierwsze - to nic nie zrobisz. Musisz mieć odpowiednią wersję. W drugim przypadku - przeinstaluj Vegasa na nowo (z użyciem najnowszej wersji Vegas Pro 11 build 701 dla systemu 64bitowego (lub build 700 dla wersji 32bitowej).
odp. nr. 1 :)
projekt z v9
mógłbyś dać mi link do pobrania ?
Dostęp do najnowszej dziewiątki: http://www.sonycreativesoftware.com/download/vegaspro9
Najnowszą jedenastkę pobierzesz klikając w vegasie na update w zakładce help.

Jak otworzysz ten projekt w Vegasie Pro 9, to spróbuj przekopiować do nowszego w ten sposób:
- w VP9: CTRL+a, CTRL+C
- w VP11: CTRL+V

Musisz mieć otwarte dwa vegasy (VP9 oraz VP11). Niestety ja Ci tego nie sprawdzę, bo nie mam dziewiątki u siebie. Ale ten sposób może nie przejść, bo między dziewiątką a jedenastką jest duża różnica (szczególnie właśnie pluginy, czy generatory, które były pisane na nowo - jako OFX)
Ja otwierałem projekty z innego vegasa i nie miałem problemów z tym nigdy (o dziwo).
Ty masz za to inne "wyjątkowe" problemy. Wytłumaczyłem, gdzie jest problem (przejście na OFX'y).
no dobrze przerzucilem się na v9 i gdy zmieniałem text wyświetla mi takie poinformowanie ( patrz załącznik nr.1) i gdy coś zrenderuję to pozniej odtwarzam to mi zacina i nie wiem czy to wina mojego komputera czy źle coś zrenderowałem a używałem takich opcji do renderingu (patrz zał.nr.2)

Załączone pliki Miniatury

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości