Nowa "domowa" kamera Sony 4K + Vegas w komplecie
Jak w temacie. Teraz Wasz film clutter i rgb shift będzie wygląda 4000 razy bardziej zajebiście na Youtube!

http://www.sony.pl/product/cam-high-defi...unkcje#tab

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Sprzęt na pewno świetny, lecz coniektórzy pewnie będą narzekać, że SV będzie się przy 4K wykładać bądź wieszać, pewnie SV 16 Gb RAM-u będzie potrzebował. Jakbym miał wybierać, to bym wybrał NEX-a w tej samej praktycznie cenie, mimo, że oferuje tylko fullHD.
Odpowiedz
Nieeee, stary, jak tylko fullHD to odpada, 4K i 100FPS - tylko wtedy nie uronisz ani jednej klatki z super slomo-hd-3d-unboxing-szczota-do-kibla. ;)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Do obróbki materiału nagranego tym sprzętem to komputer musi mieć niezły wykop
Odpowiedz
Właśnie jestem ciekawy materiału z tej kamery, ale póki co nie mogę znaleźć surówki - widzę tylko testy na YT... Sam jestem ciekaw, jak komputer sobie z tym radzi?

A sam obraz z tej kamery wygląda na prawdę rewelacyjnie.
Wiadomo, że póki co nie mam możliwości podglądu w 4K, ale już nawet samo HD wygląda na bardzo wysokim poziomie.
Szkoda tylko, że jasność tej kamery nie powala. Ale cóż - fizyki (optyki) nie oszukasz.
Odpowiedz
W dodatku Vegasa Pro dodają (ciekawe, która wersja?) a to już nieźle 'potania' zakup....
Odpowiedz
Poszperałem i też znalazłem testy tej kamery - jestem pod wrażeniem, choć pewnie sprzęt ma ten sam mankament co nex i inne z przetwornikami cmos - "galareta" przy dymamicznych ujęciach (widać ten "efekt" na ujęciu z rozkręcaniem śmigła).
Vegas pewnie od tej wersji, która ma wsparcie standardu 4K (czyli chyba 12stka).
Odpowiedz
Widzę na niej opcję regulacji "Shutter speed", czyli migawki!
Odpowiedz
Super. Każda chyba kamera ma taką opcję :) (a przynajmniej każda, która ma tryb manualny ;)
Odpowiedz
Na kamerach znajomych nigdy nie widziałem.
Odpowiedz