Jak zrobić sync muzyka+filmik
Siema, naszła mnie ochota zrobienia czegoś jak to:

Generalnie chodzi o to że leci muzyka, i pod to no fillmik się podkłada żeby było idealne. Ogólnie rzecz biorać, jest to NIBY proste, wystarczy idealne pod muzyke dodawać klipy podczas gdy jest kolejny nabój, z tym ze to jest cholernie cięzkie i czasłochlonne, co prawda czas mam, ale jak się robi jedną akcje z 15min to mnie mierzli, i nawet mi się odechciewa robić, nawet jak mam chcice na montowanie filmików. I mam do was pytanie, nie wiem, moze jest jakiś mod/plugin, który potrafi jak się połączy filmik z muzyką (pod sobą dajmy na to w warstwach) dostosować i pokroić plik aby był z synchornizowany? Np. gdy jest zawyżenie tonu w klipie filmowym (z gry nagranie) wrzuca zwyżenie tonu z danej piosenki aby się łączyły. Nie wiem czy zrozumiale się wyraziłem, ale ciężko to wytłumaczyć trochę.

btw. w SV montuje już kilka lat, więc jakiś newb nie jestem, z tym ze tego nie ogarniam jakby to szybciej ogarnąć, bo nie mam pomysłu.
Odpowiedz
Obczaj ten soft, praktycznie zrobi wszystko za użytkownika:
Odpowiedz
Dobre, dobre gdzie download? Kappa
Kupie w sierszewie? Kappa
co Kappa

a w Vegasie, jak to zrobic jakos szybciej?D:
Odpowiedz
Pośpiech jest wskazany przy łapaniu pcheł i jedzeniu ze wspólnej miski. Jak masz "chcicę na montowanie filmików" to usiądź w kąciku i cierpliwie poczekaj aż Ci przejdzie.
Sorry majster ale jak "od dawna montujesz i nie jesteś nubem" a mimo to zadajesz takie pytanie to może jednak pomyślisz o hmmm bo ja wiem, ogrodnictwie?
A najlepiej zrób sobie takie ćwiczenie - wyobraź sobie, że jesteś programistą który ma napisać taki plugin. Przychodzi do Ciebie taka osoba, chce taki plugin a Ty pytasz jak to ma działać i skąd plugin ma wiedzieć co wybrać, jak przyciąć, jak posklejać i gdzie wsadzić. Wysil trochę wyobraźnię...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Pfff, 15 minut na jedną akcję, która trwa ok. 10 sekund. Przecież to szybko. Chyba nigdy nic poklatkowo nie wklejałeś na film, co może zająć nawet godzinę na kilka sekund. Taka synchronizacja to rzecz bardzo prosta, w Vegasie głównie tylko muzykę podkładasz i ustawiasz ją równo z dźwiękiem wystrzału, do tego wystarczy się wsłuchać, nic prostszego. Prędzej po prostu przy nagrywaniu tego, słuchasz tej muzyki/tego fragmentu na około i strzelasz w rytm.
Odpowiedz