Trailer studniówkowy
Takie coś ode mnie z soboty ;)

Odpowiedz
Te, to ile oni płacili za tę studniówkę? Nieźle.
Filmik mi się podobał, ale coś skopałeś z kolorami. Tak jakbyś próbował robić pseudohdri albo na siłe wyciągać coś z ciemnego i obraz na wielu ujęciach jest.. hmm no taki se...
ALe montaż i ujęcia bardzo fajne.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Z tego co mi wiadomo 700zł/para więc sporo :)
założenie miało być takie, że ciemne będzie wpadało w "mleko" :)
Odpowiedz
Siedem stów? Łoł... Szaleństwo...
Wracając do kolorów - jak mówiłem, nie wygląda to dobrze wg mnie i osobiście uznaję za błąd w sztuce, ale - skoro im się podoba i do tego za to płacą... Idę o zakład, że i tak wszyscy będą posikani z radochy, jeżeli cały film jest na tym poziomie.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Kur... niedługo to studniówka będzie się z weselem równać.
Odpowiedz
Kto bogatym zabroni? :D

Co do filmiku to naprawdę super zmontowane, to można z przyjemnością oglądać. Jak sobie przypomnę film z mojej studniówki to aż mi się słabo robi, bo nie wiem jak można takie gnioty robić, nawet niezależnie od ceny...

Tymczasem ja za 2 tygodnie mam pierwszy sprawdzian - wesele siostry. Ciekaw jestem czy wyjdzie mi z tego cokolwiek fajnego
Odpowiedz
Moje zdanie już znasz z drugiego forum. Montaż super, dynamika też trzyma się dobrze, świetne ujecie z kranu. Mi również kolorki nie do końca pasują zwłaszcza poświata wokół krawędzi jakby mocny unsharp mask był użyty oraz to że chłopak przeklina. Dobrą cenę płacą, też miałem kręcić w tą sobotę, ale klasa się nie zorganizowała i nici z tego.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości