Alien ship
Taka mała wariacja inwazji obcych na ziemię
Odpowiedz
yyy nie bardzo rozumiem co to ma być ... ;p
Odpowiedz
(01-14-2014, 22:10)m20 napisał(a):  yyy nie bardzo rozumiem co to ma być ... ;p

tylko wariacja , testowanie swoich umiejętności zrób coś takiego jeśli potrafisz,a jeśli nie rozumiesz to po co się udzielasz
Odpowiedz
Marcinie, nie rozumiem po kiego grzyba wrzucasz te kawałki cały czas na forum Vegasa. Udział Vegasa jest tu znikomy, w zasadzie nieistotny.
Wrzucasz wyrwane z kontekstu scenki, do tego wrzucasz je notorycznie do newbies. Od razu zapowiadam, że od tego momentu za wrzucenie czegoś takiego do newbies będziesz dostawał warna a temat będę usuwał. Do filmów jest specjalnie dział nasze filmy, bądź off-topic jak w Twoim wypadku.
Fajnie, że się rozwijasz i próbujesz coś tam dłubać, ale wrzucać to raczej na forum After Effecs czy np. ma max3d. Wtedy nie odważysz się walnąć tekstem "zrób coś takiego jeśli potrafisz" bo to co pokazujesz to sorry ale to jest skill początkującego. I nie, nie zrobię tak, bo się ty nie zajmuje na co dzień. Nie używam ani 3D, ani AFX. Natomiast jestem w stanie się założyć, że za pół roku czy za rok opanujesz narzędzie i pokażesz jeszcze bardziej wypasiony fragment z wybuchami, particlami, "matte paintingiem" i jakimś bajer renderem, ale animacja będzie równie słaba jak jak na każdym z Twoich filmów. Bo Ty po prostu tego nie czujesz, nie czujesz animacji. Ludzie piszą Ci, co jest nie tak, co poprawić, robisz dokładnie te same błędy. W rezultacie wrzucasz coraz wymyślniejsze prace, ale de facto - tak samo kiepskie.
Bardzo proszę - skoro czujesz tak silną potrzebę ekspozycji społecznej i musisz to robić - wrzucaj swoje filmy w off topic. Jeżeli to będą filmy, w których VEGAS był głównym - to oczywiście w nasze filmy.
Skoro nie jesteś w stanie przyjąć krytyki i używasz argumentów nastolatka z cyklu "to pokaż lepiej" to najlepiej w ogóle nie zamieszczaj. Bo i po co. Lustro wystarczy...

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz

Dystryktu 9 nie widziałeś?

@efix: czemu piszesz o złej animacji? A rozważyłeś, że jest to film Sci-Fi? Te statki mogą wytwarzać coś w rodzaju pola siłowego, więc te myśliwce stanęły w miejscu, potem wyraźnie widać że trochę jakby się cofnęły. A już w finale nastąpił wybuch. Musisz brać takie rzeczy pod uwagę w swojej ocenie. Marcin nasz się potem wkurzy, a przecież wszystko to było w jego zamyśle od początku projektowania sceny.
[Obrazek: n13.gif]
Odpowiedz
Ja też bym czegoś takiego nie zrobił. Kompletnie jest to poza moimi zainteresowaniami.
Jakbyś pokazał, że to wszystko zrobiłeś w Vegasie - to na pewno bym chętnie przeglądnął, jak to zrobiłeś. Jeśli zrobiłeś jednak w innym programie a w vegasie tylko podłożyłeś dźwięk, dodałeś kolor itd... to raczej nie zbierzesz na tym forum oklasków.

Fakt - samolot, który się zatrzymuje w miejscu... hm. można sobie to różnie tłumaczyć, ale najpewniej jest to brak zachowania fizyki.

Ps. Ja takich rzeczy nie umiem, ale mój telefon nawet sobie radzi... :)
http://www.fxguruapp.com/
znacie to?
Odpowiedz
(01-15-2014, 1:03)marcinb9987 napisał(a):  

tylko wariacja , testowanie swoich umiejętności zrób coś takiego jeśli potrafisz,a jeśli nie rozumiesz to po co się udzielasz

hahahahaha umiejętności ? to jest twój render czy youtubowy green screen ?

UMIEJĘTNOŚCI POZIOM 0, nie udostępniaj już więcej tego typu hmmm "wariacji",nie wiem czym tu się chwalić ...

Zrobić zrobię .. tylko po chuja marnować czas ?
Odpowiedz
Tak Bunch, rozważyłem, także naciąganą teorię, że drobne obiekty wylatujące z dosyć odległego obiektu po znalezieniu się blisko obserwatora praktycznie nie zmieniają wielkości. Z pewnością zaginają przestrzeń i podlatując do samolotu zmniejszają się proporcjonalnie, by trudniej je było trafić.
Uwzględniłem też, że samoloty zostały schwytane w promień przechwytujący, który powoduje, że samoloty zachowują się, jak modele na patyku.
Uwzględniam konwencję.

I przepraszam, ale będę się upierał, że kolega tego absolutnie nie czuje. Oczywiście to są moje subiektywne odczucia i moja ocena nie musi go ani ziębić, ani grzać. Abstrahując od wszystkiego - n razy była mowa o tym, że to jest forum Sony Vegas, a nie Adobe Afx, Maxa, Cinemy, pluginy "zrób mi zajebistego smoka" itp. Po prostu.

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Cytat:tylko wariacja , testowanie swoich umiejętności zrób coś takiego jeśli potrafisz,a jeśli nie rozumiesz to po co się udzielasz
Co za arogancki post...
https://www.youtube.com/channel/UC5FWIml...NU541SIHHg
Canon eos 600d
Nikon d7200 
Trochę szkła i innych zabawek

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości