Prosty teledysk
Witam!
Prosty teledysk, żeby nie było że tylko hip-hop można nagrywać:)
W Vegasie montaż, kolor, synchronizacja z dźwiękiem, render do różnych formatów. Kręcone na 2 Canony 5. Dodam iż całe audio to też moja produkcja ale to już nie w Vegasie.

Pozdrawiam, Bartek
Odpowiedz
Nie oceniam strony technicznej, bo w tym temacie nie mam odpowiedniej wiedzy.
Natomiast sam teledysk, muzyka, głos... RE-WE-LA-CJA!!!
Szkoda tylko, że tego typu muzyki jest tak mało.
Odpowiedz
Super, bardzo mi się podobało, zarówno muzyka jak i filmik. W samym filmie jedyne co mi nie pasowało to ujęcia basisty, nie pasują wg mnie do całej reszty. Ale poza tym oglądałem i słuchałem z przyjemnością. Przesuwam do "produkcji"

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz
Też mi się podoba z drobnymi uwagami:)
- basista tak jak efix wspomniał
- powiedzmy błąd montażowy w 4:00 - widz spodziewa się zbliżenia na wokalistę, a widzi perkusistę.
Odpowiedz
(01-12-2014, 1:04)Pinto napisał(a):  - powiedzmy błąd montażowy w 4:00 - widz spodziewa się zbliżenia na wokalistę, a widzi perkusistę.

to jest jakiś książkowy błąd? Bo ja szczerze powiedziawszy nie odczułem żadnego zaburzenia i kolejne ujęcie nie przeszkadzało mi tam.

Zbliżenia są zrobione cyfrowo przy obróbce?
Odpowiedz
W końcu jakieś Rockowe klimaty :)

Ja bym dodał trochę ujęć - więcej detalu, i wywalił to przejście ostrości z gitarzysty, na stojącego stratocastera. Raz może być, ale jak się często powtarza - a w sumie nie bardzo ta stojąca gitara ma sens w klipie.
Niestety trochę mnie drażni to, że chłopaki nie nauczyli się swoich partii na tyle, żeby być przynajmniej w tym samym miejscu na gryfie (w newralgicznych momentach), podobnie kostkować a perkusista robił podczas kręcenia klipu inne przejścia ;)
Przy detalu wiele można by ukryć.
Dodatkowo szkoda, że gitarzysta nie użył podłogi, którą ma rozłożoną przed sobą (można było dograć samo wciśnięcie przesteru - na solówkę, jakieś podbicie na refren, czy wyłączenie na zwrotkę...).

Jeśli chodzi o dźwięk - to werbel jakiś słaby był, czy źle nagłośniony? Bo taki strasznie pusty, jakby nagrywany tylko z góry. Brakuje sprężyn... i wybrzmienia. Sprężyny zawsze można dograć "po fakcie" - jak chcesz to sprzedam Ci tipa na PW :) jak z tego wybrnąć, aby nie triggerować i podkładać sampla (chociaż to też zwykle dobrze wychodzi).

Utwór bardzo przyjemny, ale ta końcówka jakoś mnie nie przekonuje. I ciemność na pierwsze uderzenie - też trochę dziwnie, jakoś pusto tak... Ale ok., rozumiem, że taki był zamysł artystyczny.

W każdym razie - podobało mi się bardzo. Oby więcej takich na forum.
Odpowiedz
Dzięki wszystkim!
Fajne rzeczy piszecie. Zadanie było takie - nagrać ze 4 utwory covery i zrobić do nich obrazek dla firmy, dystrybutora pewnej marki gitar. Stąd tyle tych przebitek na gitary w tle. Budżet na to był bardzo mały (prawie zerowy) wiec jest jak jest. Ustawiłem zespół w narożniku sceny, to był ciemny kąt z czarnymi kotarami, problem że z drugiej strony była już duża sala i ewentualnie fatalna czerwona kotara, stąd na basistę jest jak jest. Ogólnie jednego dnia nagraliśmy 4 kawałki.

Mateusz możesz podesłać tego tipa może kiedyś się przyda.

Skoro muza Wam się spodobała to za kilka dni wstawię następny klip. Miłego słuchania!
Odpowiedz
Super muza.
Jeżeli można, to ja poproszę o "Wielkiego Zena" :D

A tak na poważnie, cokolwiek wrzucicie, będzie na pewno świetne:)
Macie rewelacyjne teksty i cudną rockową nutę.
Powodzenia!
Odpowiedz
(01-13-2014, 20:31)nikita13 napisał(a):  Jeżeli można, to ja poproszę o "Wielkiego Zena" :D

No jak kolega zna się z Zenkiem W. to szacun, dzięki. Niestety za bardzo w Zenka nie będziemy już inwestować. Powstaje kolejna płyta i do niej będą kręcone nowe rzeczy ale to jeszcze trochę czasu trzeba.
Odpowiedz
Koleżanka ;)

Maciej Lewandowski - efix.pl
Odpowiedz